Προς το περιεχόμενο

Ακριβό service Korg


sotogiga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Φίλε sotogiga,

 

Αν φιλε μου που δεν θες να παρεις το μερος κανενος και ομως το πηρες χωρις απο οτι φαινεται να θες να το παραδεχτεις και ολα αυτα δεν τα λεω για να θιξω κανεναν και καμια εταιρια,γιατι ο καθενας δουλευει με οποια δεδομενα και οποιες βασεις θεσει αυτος στην εταιρια του,θεωρεις οτι ειναι λογικο,εγω επιμενω οτι ειναι ακριβα.

 

Με το συμπάθειο, επειδή δεν γνωριζόμαστε και απλά θέλω να σε βοηθήσω, να ξέρεις ότι κι εγώ γνωρίζω από καλό και σωστό service. Οπότε, ξέρω πάρα πολύ καλά τα όσα είπα κι έγραψα.

 

Λοιπόν.

Επειδή το σημαντικό για σένα είναι να κάνεις την επισκευή με όσο το δυνατόν λιγότερο κόστος, ρώτησε την εδώ αντιπροσωπεία (Αθήνα). Ελπίζω και πρέπει να σε βοηθήσουν σ'αυτό που ζητάς.

 

Φιλικά

Μανώλης Χναράκης

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε sotogiga,

 

Με το συμπάθειο, επειδή δεν γνωριζόμαστε και απλά θέλω να σε βοηθήσω, να ξέρεις ότι κι εγώ γνωρίζω από καλό και σωστό service. Οπότε, ξέρω πάρα πολύ καλά τα όσα είπα κι έγραψα.

 

Λοιπόν.

Επειδή το σημαντικό για σένα είναι να κάνεις την επισκευή με όσο το δυνατόν λιγότερο κόστος, ρώτησε την εδώ αντιπροσωπεία (Αθήνα). Ελπίζω και πρέπει να σε βοηθήσουν σ'αυτό που ζητάς.

 

Φιλικά

Μανώλης Χναράκης

 

Σορυ που μιλησα λιγο ετσι αποτομα ας πουμε και το εκτιμω που θες να με βοηθησεις και οποιος αλλος.

Φιλικα Σωτηρης

F_ck the rules..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα προφανως δεν ειναι στα πληκτρα, αλλα στις επαφες κατω απο τα πληκτρα.

Εαν εισαι τυχερος  μπορει να θελουν απλα μονο ενα καθαρισμα ή στην χειροτερη περιπτωση αντικατασταση.

Εαν δεν θες να το πας στον γνωστο αντιπροσωπο, μπορεις να δοκιμασεις και τον www.audiocare.gr που ειναι αρκετα αξιολογος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως και να έχει το θέμα, ανταλλακτικά θα έπρεπε να δίνουν στον κοσμάκι, δεν εχει σημασία αν υπάρχει πληθώρα ή αν είναι στριμόκωλα τα πραγματα, αφού θα τα βάλει που θα τα βάλει τα πλήκτρα, η ανάλωση τους θα γίνει είτε στην αντιπροσωπεία είτε στο σπιτάκι του κάθε μαστροχαλαστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου