Προς το περιεχόμενο

Σχετικά με το section των Αγγελιών!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Ελπίζω να μου συγχωρήσετε την πλάκα, έτσι;

 

http://www.noiz.gr/index.php?action=classifieds;sa=view;id=3503

 

χεχε... (πάει το κάρμα μου...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σκέφτομαι να πουλήσω μία κάρτα ήχου (LynxONE, καλή), και φυσικά, δε μπορώ να κάτσω να την βγάλω απο τον Η/Υ μου, μόνο και μόνο για να την βγάλω φωτογραφία. Άλλωστε τι αλλιώσεις να έχει η κάρτα; Μόνο σκόνη μπορεί να έχει, που φυσικά, θα την βγάλω με τα γνωστά σπρέυ αέρος...

Σε τέτοιες περιπτώσεις, οκ, δε βγάζεις φωτό.. Αλλά όταν ο άλλος πουλάει ενισχυτή να μη βγάλει κάποιες, για να καταλάβει ο αγοραστής -στο περίπου έστω- αν ο ενισχυτής βρίσκεται σε καλή κατάσταση? Ίσα-ίσα που αν στις φωτό ο ενισχυτής φαίνεται καλός, σαν καινούριος, αυτό είναι ένα + για τον πωλητή.. Τώρα, να μου κοτσάρεις τη φωτό του κατασκευαστή, ε αυτό δεν έχει και πολύ νόημα... ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω ότι υπάρχει πλέον επιλογή "Διαγραφή" για την αγγελίας σας.

Οπότε τα "ΛΑΘΟΣ!!!!", "ΝΑ σβηστεί!!?", κλπ στους τίτλους, δεν υπάρχει λόγος να εμφανιζονται πλέον.

Επίσης, μη βάζετε όλη την αγγελία σαν τίτλο! Θα σβήνεται.

Διαβάστε τις οδηγίες και τους κανονισμούς των αγγελιών, πριν καταχωρήσετε.

 

Αρχηγέ, ενώ έχω διαγράψει ήδη μια αγγελία δεν βλέπω την επιλογή διαγραφής σε μια δεύτερη όπου έκανε ενας χρήστης "άμεση αγορά". Μήπως υπάρχει κάποιο κόλλημα;

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως στα αποτελέσματα αναζήτησης αγγελιών δε θα πρέπει να εμφανίζονται οι αγγελίες που έχουν λήξει;

ούτως ή άλλως δεν μπορούμε να τις δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως στα αποτελέσματα αναζήτησης αγγελιών δε θα πρέπει να εμφανίζονται οι αγγελίες που έχουν λήξει;

ούτως ή άλλως δεν μπορούμε να τις δούμε...

+1000

 

Βασικά δε βρίσκω το "κουμπί" για σβήσιμο αγγελίας(ή έχω καεί ή αντιμετωπίζω παρόμοιο πρόβλημα)...κανονικά που θα έπρεπε να είναι?Μήπως υπάρχει γενικό θέμα?

Επίσης έχω μπερδευτεί με τη χρονική διάρκεια της αγγελίας:σε καινούριες αγγελίες δεν είδα την επιλογή για απεριόριστη...

Αφού γράφω που γράφω να πω και εγώ οτι όντως ,η τιμή στην αγγελία πρέπει να είναι υποχρωτική...

Τέλος ήθελα να προσθέσω οτι ο καθένας έχει δικαίωμα να σχολιάζει τη τιμή, αλλά αυτό να γίνεται αν κάποιος ενδιαφέρεται για το προιόν ή τουλάχιστον να το κάνει καλοπροαίρετα...όσο για τις φωτό μπορεί και κάποιος να τις "απαιτήσει" μεσω pm...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

θα ήθελα να προτείνω κάτι ακόμα...Εκτός του οτι είναι σωστό και δίκαιο οι αγγελίες να εμφανίζονται με χρονολογική σειρά πιστεύω ότι εάν είναι εφικτό θα μπορούσε να τοποθετηθεί και ένα φίλτρο για τις τιμές Ascending or Descending Price δηλαδή...κάτι που θεωρείται πολύ βολικό...Βέβαια προυποθέτει ότι αυτός που θα βάζει την αγγελία θα πρεπει να είναι ευσυνείδητος και να βάλει τιμή, όχι να αφήσει στο 0...

 

Ευχαριστώ

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ήθελα να προτείνω κάτι ακόμα...Εκτός του οτι είναι σωστό και δίκαιο οι αγγελίες να εμφανίζονται με χρονολογική σειρά πιστεύω ότι εάν είναι εφικτό θα μπορούσε να τοποθετηθεί και ένα φίλτρο για τις τιμές Ascending or Descending Price δηλαδή...κάτι που θεωρείται πολύ βολικό...Βέβαια προυποθέτει ότι αυτός που θα βάζει την αγγελία θα πρεπει να είναι ευσυνείδητος και να βάλει τιμή, όχι να αφήσει στο 0...

Υπαρχουν πολλες αγγελιες για ανταλλαγες ομως, παραμενει βεβαια πολυ καλη ιδεα  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Αποφάσισα να μην ξαναβάλω αγγελία στο Νοιζ.

Θέλω όμως να ξεκαθαρίσω την κατάσταση όμως.

Τις 10 απο τις 15 κιθάρες που εχω τις αγόρασα από 2-3 φίλους στίς Αγγελίες του Νοιζ.

Ορισμένες από αυτές σε υψηλότερη τιμή από ότι τις έβαλα πρός πώληση.

Λόγω του ότι μου αρέσουν οι ανταλλαγές, τώρα τα  βαρέθηκα,περάσανε από τα χέρια μου αρκετές κιθάρες με αποτέλεσμα να με βαφτίσουν (έμπορο)

Τώρα πως μπορεί κάποιος πχ να αγοράζει την Gibson Joe Perry 3500 ευρώ,και να την βάζει προς πώληση 3000 ???

 

Φιλικά,

Μάκης

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου