Προς το περιεχόμενο

Fender Lite Ash Stratocaster


Infernalgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ετσι!καλοπαιχτη!εμενα πριν καμια ωρα ηρθε και η δικια μου!απο dv247..θελει τρελο σεταρισμα βεβαια...οι χορδες ειναι πολυ ψηλα και θελει οπωσδηποτε 10αρια αντι για τις 9αρες που εχει πανω...κατα τ αλλα οι seymours τα σπανε...και η ταστιερα ειναι κουκλα!

ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ωραια κιθαρα μαλλον θα χρεωθω και εγω!!!!!!!!

Για πες μας made in?

 

Made in Korea αν δεν κανω λαθως, δεν εχει σημασια....

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι!καλοπαιχτη!εμενα πριν καμια ωρα ηρθε και η δικια μου!απο dv247..θελει τρελο σεταρισμα βεβαια...οι χορδες ειναι πολυ ψηλα και θελει οπωσδηποτε 10αρια αντι για τις 9αρες που εχει πανω...κατα τ αλλα οι seymours τα σπανε...και η ταστιερα ειναι κουκλα!

 

Eγω της εβαλα παλι 9αρες, το setup το εργοστασιακο ηταν ανυπαρκτο, δεν υπαρχει βιδουλα και αλλεν που να μην θελει ρυθμιση... ουτε επιτιδες να την ειχαν ετσι  ::)

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιναι αν δεν κανω λαθος η μονη korean fender, αλλα who cares? Πριν απο μερικους μηνες ειχα ακουσει οτι καηκε το εργοστασιο στην κορεα οπου μεταξυ αλλων φτιαχνοταν και η lite ash και οτι κινδυνευε να σταματησει η παραγωγης της, αλλα απο οτι φαινεται this is not the case.

 

Ειναι πολυ ωραια οργανα και η strat και η tele.Μεγειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιναι αν δεν κανω λαθος η μονη korean fender, αλλα who cares?

Η custom telecaster (set neck με sd humbuckers), η showmaster (μια απ' τα ιδια) και το jazz bass 24 ειναι επισης korea αλλα δεν ξερω αν βγαινουν ακομα. Πολυ ομορφα οργανα παντως, αν και δεν τα λες fender...

Lite ash μπασα γιατι δεν εβγαλαν ακομα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το "δεν εχει σημασια" αναφερεται στην προσωπικη προτιμιση μου σ αυτο το συγκεκριμενο οργανακι.

Διοτι αν θελει η νυφη κι ο γαμπρος τυφλα να χει ο πεθερος(κορεατης ο πεθερος)  :)

 

Δοκιμασα και την eric johnson, και vintage 57, και malmsteen και πολλες πολλες αλλες, αυτη μου εκατσε...

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

φιλε μου να σε ρωτησω  επειδη εχουμε την ιδια,σου κανει τιποτα θορυβους ο πενταθεσιος?γενικα δεν εχω ακουσει τα καλυτερα για τα ηλεκτρικα της...εγω της αλλαξα μαγνητες (γιατι ειμαι κολλημενος με τους humbuckers..κατα τ αλλα σπερνουν οι μαμισιοι της...) κ μενα ολοκαινουργια ειναι σαν τη δικια σου..

ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου