Προς το περιεχόμενο

Ενοικιαση Εξοπλισμου (κεφαλες κυριως)


Alex-is

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα!

 

Ξερει κανεις για Θεσσαλονικη, που μπορω να απευθυνθω για ενοικιαση κεφαλων κιθαρας-μπασου για live?

ενδεικτικα αναφερω οτι θα με ενδιεφερε κατι σε στυλ LINE6 πχ HD147, RANDALL πχ T2, γενικα για μεταλλοηχο καλες κεφαλες. Επισης αν ξερει καποιος που μπορω να δοκιμασω τον ανωθι RANDALL...

 

Thanx εκ των προτερων

 

 

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

θα μπορούσα να σου απαντήσω και τα δυο ερωτήματα αν είσουν απο αθήνα φίλε..

όσο για τον t2 πρέπει να τον ακούσεις,είναι φοβερος!μαζί με τον ν2!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου νομιζω οτι το red house studio νοικιαζει ε3οπλισμο και εχει σιγουρα line 6 spider, engl, marshall και αλλα. Ισως νοικιαζουν και αλλα στουντιο. Παρε κανα τηλεφωνο και ρωτα τους

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα μπορούσα να σου απαντήσω και τα δυο ερωτήματα αν είσουν απο αθήνα φίλε..

 

 

Και δεν τ'απαντας... Μπορει να θελει καποιος αλλος για Αθηνα. Εγω π.χ θελω εναν Diesel για 2 μερες. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για Athens σιγουρα υπαρχει ο μανος http://www.manosbackline.com/

και αποσο ξερω η live sound n lights http://www.livesoundlight.gr/

 

για θεσσαλονικη κ εγω σκεφτηκα να ρωτησω σε studio, απλα ειπα να ρωτησω μπας και γνωριζει κανεις κανεναν που να ειναι "sound n lights" φαση

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Τώρα είδα αυτό το θέμα. Οι τιμές που αναφέρει στο site ο manos είναι για ενοικίαση πώληση, πάει με την ώρα? Με τη μέρα ή;

 

Thanks!!

Πώληση με τέτοιες τιμές, λίγο χλωμό! :P

Για ενοικίαση με την ημέρα είναι. Υπόψιν ότι όταν λένε με την ημέρα εννοούν ένα 24ωρο.

 

Π.χ. παίρνεις μια κεφαλή στις 11 το πρωί Δευτέρας; Αν τη φέρεις μέχρι τις 11 το πρωί της Τρίτης χρεώνεσαι το ενοίκιο μίας ημέρας, αν την επιστρέψεις πιο αργά (ακόμα και εντός της μέρας) χρεώνεσαι επιπλέον. Τουλάχιστον έτσι ήταν τα πράγματα όταν είχα νοικιάσει εγώ από το Μάνο.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιμάμαι όρθια, το γράφει κ από κάτω ότι είναι ημέρας... :s

 

Άλλο ερώτημα όμως. Μπορείς να πας εκεί να τα ακούσεις πριν νοικιάσεις κ επίσης αν βάλεις κ μεταφορά πόσο τη χρεώνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο ερώτημα όμως. Μπορείς να πας εκεί να τα ακούσεις πριν νοικιάσεις κ επίσης αν βάλεις κ μεταφορά πόσο τη χρεώνουν;

Η συγκεκριμένη εταιρία δεν είναι σε φάση καταστήματος ώστε να πας και να δοκιμάσεις πριν αποφασίσεις τί θα πάρεις.

Φαντάσου ότι μιλάμε για μια μεγάλη αποθήκη όπου μέσα βρίσκεται ό,τι βλέπεις στο site, χωρίς ιδιαίτερη άπλα και άνεση χώρου, οπότε είναι λίγο δύσκολο αυτό που θέλεις.

Μπορεί αν τους πεις "παιδιά, θέλω το τάδε, βάλτε το μια στιγμή να το ακούσω πριν το πάρω" να μη σου αρνηθούν αλλά και πάλι θα πρέπει να ζητήσεις κάτι συγκεκριμένο και να κάτσει και η συγκυρία για να τα καταφέρεις (π.χ. ενισχυτής και καλώδια σε απόσταση βολής).

 

Για μεταφορά δεν ξέρω, δεν το έχω χρειαστεί. Αλλά θα μου κάνει μεγάλη εντύπωση αν είναι μικρό το κόστος καθότι αυτό το κομμάτι είναι κάτι που οι περισσότερες εταιρίες ενοικιάσεων χτυπάνε γερά.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου