Προς το περιεχόμενο

Πηρα Mesa Boogie Road King!


AL PACINO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απ οτι θυμαμαι τον πουλησε γιατι ηταν πολυ δυνατος σε ενταση και παραπονιοταν η γυναικα του..

 

 

(αν δεν ισχυει κατι απο τα παραπανω φταει οτι βαριεμαι να ξαναδιαβασω ολα τα ποστς!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 117
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

το λεμόνι τι είναι?

 

 

Sorry ηταν μεταφραση κατευθυαν απο την Αγγλικη αργκο, λεμονι ειναι ενα κομματι που ετυχε να βγει ελατωματικο απο τη γραμμη παραγωγης  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ: Πηρα Mesa Boogie Road King!

lipon afto ine ena clipaki, etsi poli proxira. tha katso na ton ixografiso ke na postaro. episis epidi o road king ine to aditheto tou plug and play, tha postaro mazi me tous ixous akrivos ta setting pou exo fitaxi. kalo tha itan ama exi kanis alos road king na kani to idio. emena tha me voithage para poli, mia ke sto xirismo ine pandiskolos!

 

http://www.youtube.com/watch?v=SosKoOJl3E0

 

PS: signomi ke pali gia ta greeklish (to exo kopsi afto to sinithio) ala pragmatika den boro na kano install sto imac mou ta ellinika, ke piga sto site pou kani translate ta greeklish se ellinika ke ase ti mou vgazi.....) tha to rithmiso sidoma to iposxome.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τον πουλησα λογω γυναικας.γυναικα δεν εχω.μονο γκομενες.και κιθαρες...μωρα μου..... 8) 8)

ουτε λεμονι ηταν ουτε δαμασκηνο.απλα βαρεθηκα το βαρος και τις 225 λαμπες που ειχε ;D ;D

εξαλλου ειχα ακι αλλους καλους ενισχυτες που εχω ξεπουλησει και ουτε εκεινοι ηταν "λεμονια"¨πχ cornford hellcat head,carvin legacy combo,engl screamer combo,cornford mkII head,bad cat combo κτλ κτλ...

τωρα θα δωσω και τον marshall jcm 800 100watt head 1985.οσοι πιστοι προσελθετε γιατι τον βαρεθηκα.(ασε που οσο τον κοιταω τοσο μου θυμιζει...κουνουπιδι)

και τωρα κατι σοβαρο:θα ξαναπαρω καλο λαμπατο ΟΤΑΝ και ΑΝ ΠΟΤΕ αποκτησω καλο ηχο στα δακτυλα μου.σκεφτειτε το,εραστες της λαμπας...σκεφτειτε καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μια μικρή μονοκάναλη κεφαλή θα ενδιέφερε....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τωρα κατι σοβαρο:θα ξαναπαρω καλο λαμπατο ΟΤΑΝ και ΑΝ ΠΟΤΕ αποκτησω καλο ηχο στα δακτυλα μου.σκεφτειτε το,εραστες της λαμπας...σκεφτειτε καλα.

 

ναι, παιζει πολυ αυτο... τωρα με τι παιζεις δηλαδη, μοντελινκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τωρα κατι σοβαρο:θα ξαναπαρω καλο λαμπατο ΟΤΑΝ και ΑΝ ΠΟΤΕ αποκτησω καλο ηχο στα δακτυλα μου.σκεφτειτε το,εραστες της λαμπας...σκεφτειτε καλα.

 

Mολις πεθανα λιγο μεσα μου. Πες μου οτι απλα περνας μια φαση. Ειναι το ονειρο μου να παιξω με λαμπα. Παιζω τοσα χρονια ηλ. κιθαρα αλλα δεν ακουω ηλ. κιθαρα.

 

Δεν θα γινει ο κοσμος δικος μου?

 

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες αργότερα...
.....εξαλλου ειχα ακι αλλους καλους ενισχυτες που εχω ξεπουλησει και ουτε εκεινοι ηταν "λεμονια"¨πχ cornford hellcat head,carvin legacy combo,engl screamer combo,cornford mkII head,bad cat combo κτλ κτλ...

τωρα θα δωσω και τον marshall jcm 800 100watt head 1985.οσοι πιστοι προσελθετε γιατι τον βαρεθηκα.(ασε που οσο τον κοιταω τοσο μου θυμιζει...κουνουπιδι)

Παει αυτος. Ετοιμαζω σαλατα κουνουπιδι ;D

Καλη χρονια σε ολους  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου