Προς το περιεχόμενο

Πηρα Mesa Boogie Road King!


AL PACINO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πιστεύω ότι μόνο εγώ και ο kwstas79 είμαστε ικανοί για να απολαύσουμε το μεγαλείο σου

 

είσαι πολύ μπροστά αγόρι μου

γεια σου ρε jmone εκανες το καλυτερο post με τον μπεμπη!!ξεκαρδιστηκα στο γελιο!!

φαινεται το χιουμορ!

αντε σ΄αφηνω τωρα γιατι θα μας περασουνε για αδερφες  :-*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 117
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ακόμα περιμένουμε φωτογραφίες , κλιπάκια!! και να μας πεις με τι καμπίνα την έχεις την κεφαλή!

 

+10

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού ο λαός θέλει fotos & vids & music με τον Road king δώσε............ :P αλήθεια τι καμπίνα έχεις;

από λίγες εικόνες που είδα φάνηκε υπέροχος...

 

καλόπαιχτος να είναι....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που είναι τα κλιπάκια;;Που είναι οι φώτο;;Σε ουρά δημόσιας υπηρεσίας είμαστε;;; ;D ;D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοτο.... φοτο...... φοτο ........φοτο......... φοτο .........φοτο .........φοτο.... φοτο...... φοτο ........φοτο......... φοτο .........φοτο .........φοτο.... φοτο...... φοτο ........φοτο......... φοτο .........φοτο .........φοτο.... φοτο...... φοτο ........φοτο......... φοτο .........φοτο .........φοτο.... φοτο...... φοτο ........φοτο......... φοτο .........φοτο .........φοτο.... φοτο...... φοτο ........φοτο......... φοτο .........φοτο .........φοτο.... φοτο...... φοτο ........φοτο......... φοτο .........φοτο .........βιντεο βιντεο βιντεο πληζ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαλλον εννοει οτι το 'προσθετεις' στο συνολο των χαρακτηριστικων που ανεφερε. Τι σου κανει ο ενθουσιασμος, ε? Χαιρομαι να ακουω ανθρωπους να ενθουσιαζονται τοσο οταν αποκτουν κατι καινουριο. Εγω εχω να νιωσω ετσι απ τα 15 μου που πηρα υπολογιστη και απ τα 17 που... ::)...  ;D

 

Μεγειες!

 

Οχι, ενοει οτι ανορθωση ρευματος (ρεκτιφικεισιον) εχουν ολοι οι ενισχυτες (ειτε λαμπατο ειτε με γεφυρα διοδων πυριτιου κτλ), απλα οι ρεκτιφαιερ (οπως ΚΑΙ αλλοι ενισχυτες) εχουν επιλογη αναμεσα σε αυτα τα δυο, και προφανως απο εκει πηραν το ονομα τους.

Μεγιες!

Αλλα ειναι ΠΟΛΛΑ τα βατ!  :D

Εγω εναν σαουντ-σιτυ με 6χ ΕΛ34 που εχω, στο 1 σπαει καμπινες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες εβαλα ενα προχειρο κλιπακι στα "clips" ειναι.γρηγορο ομως και μαλλον οχι ο καλυτερος ηχος που θα μπορουσα να βγαλω...εβαλα και αγγελια για πωληση ανταλλαγη  :P οσοι πιστοι καντε τις προσφορες σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν δεν ντρέπεσαι ούτε την κοπέλα σου είδαμε το δίνεις κιόλας το θηρίο δεν έχουμε και λεφτά από πάνω

 

κατάλαβες κύριε

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου