Προς το περιεχόμενο

Wandering sea - Soundtrack/classical?


Nikos Aravanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εσύ έχεις σκοπό να πάρουν τα μυαλά μου αέρα  :P.

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

 

Οτι ακουω λεω.

Ο τροπος που γραφεις ειναι του γουστου μου.

Αυτο ακριβως,τιποτε αλλο. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ έχεις σκοπό να πάρουν τα μυαλά μου αέρα  :P.

  Να τον ακούς τον gvour, ξέρει τι λέει! ;) :)     

  Πολυγραφότατος και μάλιστα με "πονήματα" μουσικότατα που έχουν κάτι να πουν... Εάν έχω κάτι για να γκρινιάξω :P, είναι εκεί αυτές οι νότες του ηλ. πιάνου αριστερά του κλαβιέ (κι όχι μόνο...) που σαν να μπερδεύονται μεταξύ τους, σαν να χάνουν την "αυτονομία" τους....Ίσως με κάποιο κομπρέσορα, Eq, ή με λιγότερο Ambience στον ήχο,  θα ακουγόταν καλύτερα το όργανο, εκτός εάν ήταν επιλογή σου, οπότε πάσο!

 

  Συνέχισε....

                                                           

Edit: Gvour, εγώ γιατί νόμιζα ότι του γούστου σου ήταν μουσικές τύπου Thunder ;D ;D ;D και ουχί μουσικές τύπου Aravanis.....?  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Να τον ακούς τον gvour, ξέρει τι λέει! ;) :)     

  Πολυγραφότατος και μάλιστα με "πονήματα" μουσικότατα που έχουν κάτι να πουν... Εάν έχω κάτι για να γκρινιάξω :P, είναι εκεί αυτές οι νότες του ηλ. πιάνου αριστερά του κλαβιέ (κι όχι μόνο...) που σαν να μπερδεύονται μεταξύ τους, σαν να χάνουν την "αυτονομία" τους....Ίσως με κάποιο κομπρέσορα, Eq, ή με λιγότερο Ambience στον ήχο,  θα ακουγόταν καλύτερα το όργανο, εκτός εάν ήταν επιλογή σου, οπότε πάσο!

 

  Συνέχισε....

                                                           

Edit: Gvour, εγώ γιατί νόμιζα ότι του γούστου σου ήταν μουσικές τύπου Thunder ;D ;D ;D και ουχί μουσικές τύπου Aravanis.....?  ::)

Σε ευχαριστώ και εσένα αδερφέ.

Εβαλα περισσότερη ουρά από ότι έπρεπε μάλλον(τόση μάλιστα που δεν χρειάστηκε ποτέ να πατήσω pedal),αλλά μου άρεσε αυτό που άκουγα  :P.

Από θέμα μίξης κλπ είμαι ακόμα άσχετος, οπότε κάνω του κεφαλιού μου  ;D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gvour, εγώ γιατί νόμιζα ότι του γούστου σου ήταν μουσικές τύπου Thunder ;D ;D ;D και ουχί μουσικές τύπου Aravanis.....?  ::)[/left]

 

Δε θελω να σκισω το θεμα του Νικου γιατι θα μας δειρει ο ανθρωπος αλλα....με προγκας.

Εισαι προγκεστερ. ;D ;D

 

Του γουστου μου ειναι η μουσικη του Νικου(γραφει τοσο ωραια),πολλα αλλα επισης.

Η αναγκη ομως με κανει να γραφω τετοια πραγματα,λαικης κοπης να λεμε(τυπου Thunder),γιατι δεν ξερω μουσικη.

Ας οψεται η ζωη ρε φιλε. ;D

 

Το σταματαω εδω,σορυ φιλτατε  Nikos Aravanis αλλα με προκαλεσε. :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θελω να σκισω το θεμα του Νικου γιατι θα μας δειρει ο ανθρωπος αλλα....με προγκας.

Εισαι προγκεστερ. ;D ;D

 

Του γουστου μου ειναι η μουσικη του Νικου(γραφει τοσο ωραια),πολλα αλλα επισης.

Η αναγκη ομως με κανει να γραφω τετοια πραγματα,λαικης κοπης να λεμε(τυπου Thunder),γιατι δεν ξερω μουσικη.

Ας οψεται η ζωη ρε φιλε. ;D

 

Το σταματαω εδω,σορυ φιλτατε  Nikos Aravanis αλλα με προκαλεσε. :)

 

Κουβέντα να γίνεται,πάντως από κάποιο παλιό σου post που είδα τι παίζεις και να τραγουδάς,το να λες ότι δεν ξέρεις μουσική είναι ιεροσυλία  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ έχεις σκοπό να πάρουν τα μυαλά μου αέρα  :P.

 

ΟΚ είναι παρα πολύ καλό  ;)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου