Προς το περιεχόμενο

Μπαξέ τσιφλίκι (διασκευή)


constantinos9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

ασχέτως καλλιτεχνικού αποτελέσματος (που μια χαρά είναι για μένα και κουβεντούλα να γίνεται για τις λεπτομέρειες), ένα μεγάλο μπράβο γιατί τίμησες σε μεγάλο βαθμό την έννοια της λέξης "διασκευή"...

 

μια διασκευή που σέβεται τον εαυτό της και παράλληλα την original εκτέλεση, προϋποθέτει "αρετές σύνθεσης" όπως η έμπνευση και προσωπικά δεν το συναντώ συχνά...  ;)

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Απίθανο!

 

Τώρα, σε μία λεπτομέρεια κάνεις το ίδιο πράγμα 3 φορές.  Έτσι η έκπληξη και αυθεντικότητα των 2 πρώτων φορών χάνεται, αλλά φυσικά επειδή το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό, δεν πειράζει. Αλλά προσωπικά (με πολύ αυστηρότητα) θα ήθελα μια αλλαγή στην 3η στροφή...

 

Αλλά ΜΠΡΑΒΟ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@npap Ευχαριστώ για την κριτική φίλε. Ειλικρινά!

 

@nikolas Πόσο δίκιο έχεις! Προσπάθησα να το κάνω περισσότερο φορμαλιστικό, αλλά είναι από τις περιπτώσεις που τελειώνεις μια δουλειά και μετά χτυπάς το κεφάλι σου γιατί μπορούσες κάτι πολύ καλύτερο! Ευχαριστώ ειλικρινά για την κριτική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήταν ινστρουμένταλ  όλο θα μου αρεζε περισσότερο.

Και αν δεν είχε και τύμπανα...

 

αλλά μπράβο.

Η κιθαριστική προσέγγιση αξιολογότατη

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου