Προς το περιεχόμενο

Video προώθησης του Marshall MG


freddy692000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οταν το ειδα πραγματικα λυθηκα στο γελιο οταν ο τυπος ειμαι την ατακα "Most important it has this name on it" πεθανα στογελιο δεν μπορουσα να μην σας στο δειξω.Δλδ προσπαθουν να σε κανουν να αγορασεις το ονομα αντι για τον ενισχυτη....

 

http://www.youtube.com/watch?v=7wuR-QCt4Pc&feature=related

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δυστυχως, αυτος ο ενισχυτης ηταν ο πρωτος μου :-X...Να μη μιλισω για τον ηχο που βγαζει, ακομα και σημερα....

Gibson Les Paul, Vox AC30, και ξερο ψωμι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως, αυτος ο ενισχυτης ηταν ο πρωτος μου :-X...Να μη μιλισω για τον ηχο που βγαζει, ακομα και σημερα....

 

 

Δεν καταλαβα το λες σαν θετικο η αρνητικο σχολιο γιατι τον ηχο που βγαζει??Αλλα πες ομως και τι παιζεις γιατι αμα παιζεις blues jazz δεν νομιζω να υπαρχει κανενα προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν καταλαβα το λες σαν θετικο η αρνητικο σχολιο γιατι τον ηχο που βγαζει??Αλλα πες ομως και τι παιζεις γιατι αμα παιζεις blues jazz δεν νομιζω να υπαρχει κανενα προβλημα.

 

Αρνητικο ηταν το σχολιο βεβαιως βεβαιως! (αλλωστε αυτο δειχνει και το "δυστυχως" που εγραψα!) Τελοσπαντων, εγω ειμαι κατα το πλειστον ταγμενος στο Rock n' Roll, με αλλα λογια, σχεδον σε οτι εχει βγει απο δεκαετιες 50, 60 και 70, πολυ χοντρικα μιλοντας. Ομως ειμαι και bluesιστας, μιας και ενα απο τα συγκροτηματα μου ειναι blues trio. Σε πληροφορω οτι ο ενισχυτης δεν μπορει να σταυρωσει ηχο blues με τιποτα. Ειναι καλος μονο (ΚΑΙ ΜΟΝΟ) αν θες εναν πολυ στειρο, ψηφιακο, και "ψωφιο" ηχο! Δικες μου εμπειριες παντα!

Gibson Les Paul, Vox AC30, και ξερο ψωμι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και ενα απο τα συγκροτηματα μου ειναι blues trio.

ZZ top?

Ειναι καλος μονο (ΚΑΙ ΜΟΝΟ) αν θες εναν πολυ στειρο, ψηφιακο, και "ψωφιο" ηχο!

Ακριβως, τον εχει ενας φιλος και τον εχω ακουσει με 2 δικες μου κιθαρες. Το ωραιο ειναι οτι τρελαινεται απ' τα νευρα οταν του λεω οτι ο behringer v-tone μου ειναι καλυτερος  ;D Μετα του λεω πως οταν εχουμε 2 ενισχυτες παρομοιας κατηγοριας και τιμης εννοειται οτι αυτος της τιμιας value εταιριας θα 'ριχνει' στον "Most important it has this name on it"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ για να πω την αληθεια εγω ποτε δεν συμπαθησα την Marshall σαν εταιρια γιατι απο παλια ειχε ονομα και πολλους καλιτεχνες και πουλαγε πολυ μουρη και πολυ ακριβα προιοντα και σκεφτηκα οτι οι αλλες εταιριες για να χτυπησουν το  ονομα ο μονος τροπος ειναι η ποιοτητα και η τιμη και το εψαξα το θεμα και κατεληξα οτι οντως υπαρχουν εκει εξω ενισχυτες καλης ποιοτητας χωρις να πουλανε ονομα και να κανουν χιλιαδες ευρω.

Και επειδη συντομα θα αλλαξω σπιτι και στο αλλο εχω χωρο ενω σε αυτο εχω μεγαλο προβλημα σκεφτηκα να παρω μια καμπινα με 4x12" behringer και μια κεφαλη randall μιας και εχω μεινει απολυτα ευχαριστημενος απο την εταιρια η οποιοα εχει και λογικες τιμες απλα δεν ξερω καθολου τι γενικοτερα με καμπινες  κτλπ. Το ηχειο του δικου μου ειναι celestion 12" και ειμαι πολυ ευχαριστιμενος εχετε καμια ιδεα τι γινεται με αυτα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου