Προς το περιεχόμενο

Video προώθησης του Marshall MG


freddy692000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Το αστειο της ολης υποθεσης, ειναι οτι εκανα ενα τεστ με τον δικο μου MG30 και με εναν Marshall Valvestate 15w απο τη δεκαετια του '90. Σας πληροφορω πως δεν υπηρχε καμια συγκριση, ουτε στον ηχο, αλλα ουτε στην ευελιξια! Πως εχει καταφερει η Marshall να πεσει τοσο πολυ μεσα σε δεκα χρονια (και κατι ψιλα); Αποριας αξιον..... :-\

 

 

Κοιτα πανε πια οι εταιριες που τις ειχε ξεκινησει καποιος με μερακι αν μπουν μεσα οι μετοχοι πλακωνουν ολοι οι magement και marketing και γινονται σαν μια πολυεθνικη εταιρια στυλ ΒP που εχει σκοπο το μεγιστο κερδος οπως οριζεται κιολας μια μετοχοποιημενη εταιρια αν διαβασεις κανα βιβλιο "διεθνη οικονομικα".

Γιατι νομιζεις οτι η schecter αντεχει ακομα για δεν ειναι μετοχοι μεσα απληστοι για λεφτα εχει ενα ιδιοκτητη.Καταλαβες? Μην σου φενεται περιεργο ετσι λειτουργει η διεθνης αγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

 

Κοιτα πανε πια οι εταιριες που τις ειχε ξεκινησει καποιος με μερακι αν μπουν μεσα οι μετοχοι πλακωνουν ολοι οι magement και marketing και γινονται σαν μια πολυεθνικη εταιρια στυλ ΒP που εχει σκοπο το μεγιστο κερδος οπως οριζεται κιολας μια μετοχοποιημενη εταιρια αν διαβασεις κανα βιβλιο "διεθνη οικονομικα".

Γιατι νομιζεις οτι η schecter αντεχει ακομα για δεν ειναι μετοχοι μεσα απληστοι για λεφτα εχει ενα ιδιοκτητη.Καταλαβες? Μην σου φενεται περιεργο ετσι λειτουργει η διεθνης αγορα.

 

popooooo.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

popooooo.gif

 

 

 

 

Αν υπονοεις κατι κακο με το ανθρωπακι να κανει ετσι.Τοτε για πες  εσυ τι γνωσεις για την διεθνη οικονομια για εγω εχω να κανω την πρυχιακη μου στα διεθνη οικονομικα αυτο το εξαμηνο στην ΑΣΟΕ οποτε για πες μας  ευσ που τα ξερεις τοσο καλα (αν υπονοεις κατι).Αν παλι δεν πηθεσε απο αυτα που ειπα και νομιζεις οτι λεω μαλακιες σε λυπαμε γιατι πασχεις απο ημι-μαθεια αν ξερεις τι παει να πει αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

freddy692000, στην ΑΣΟΕ σας μαθαίνουν ότι όταν μια εταιρεία δουλεύει με σκοπό το κέρδος δεν έχει καλά προϊόντα? Είναι επιχείρημα αυτό που έθεσες?

 

Επίσης.... υπάρχει κανένα χάπι για την ημιμάθεια?

 

(Επίσης... μην επιτίθεσαι προσωπικά. Ούτε σ' εμένα, ούτε σε οποιδήποτε άλλο.)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπονοεις κατι κακο με το ανθρωπακι να κανει ετσι.Τοτε για πες  εσυ τι γνωσεις για την διεθνη οικονομια για εγω εχω να κανω την πρυχιακη μου στα διεθνη οικονομικα αυτο το εξαμηνο στην ΑΣΟΕ οποτε για πες μας  ευσ που τα ξερεις τοσο καλα (αν υπονοεις κατι).Αν παλι δεν πηθεσε απο αυτα που ειπα και νομιζεις οτι λεω μαλακιες σε λυπαμε γιατι πασχεις απο ημι-μαθεια αν ξερεις τι παει να πει αυτο.

Φρεντ, έχεις πάρει φόρα τις τελευταίες μέρες και θέλεις να τα πεις και να τα φωνάξεις. Πέστα λοιπόν. Μόνο μην περιμένεις να πάρει κανείς στα σοβαρά τα αφελή και ίσως παιδαριώδη posts σου. Επίσης, πριν προβείς σε χαρακτηρισμούς περί ημιμάθειας, μάθε πρώτα να γράφεις συγκροτημένα, μάθε να μην υπεραπλουστεύεις τα πάντα και τέλος μάθε σε ποιά σχολή είσαι (θα σου χρειαστεί για το εξώφυλλο της πτυχιακής και για την ορκωμοσία). :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλίμονο αν δεν πάνε για κέρδη όλες οι επιχειρήσεις, από περίπτερα μέχρι πολυεθνικές.....

Πάντως τα ποιοτικά στανταρντς έχουν να κάνουν με την πολιτική των εταιρειών σίγουρα.... Προ ημερών διάβασα για την εταιρεία ΙΟΝ και έπαθα την πλάκα μου... γι αυτό και σπίτι μου τα προιόντα της είναι πάντα σε περίοπτη θέση και φυσικά τα προτιμάω έναντι του ανταγωνισμού.....

Τα ίδια ισχύουν για άλλους με διάφορες εταιρείες πχ G&L, Fender Shell κλπ. γνωστό θεμιτό και κατανοητό.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον πηγαιντε τωρα να ψαξετε τον σκοπο μιας επιχειρισης σε οποιο βιβλιο θελετε θα γραφει με μεγαλα γραμματα " Ο σκοπος μιας επιχειρισης ειναι το κερδος".

Οσο για το λογο μου οταν ειμαι νευριασμενος δεν γραφω καλα και δεν κοιταω τι εχω γραψει γιαυτο γινοται ακανονιστος ο λογος μου.

 

Επισης εχω μαθει απο μικρος να ειμαι ρεαλιστης και ετσι ειμαι ,οχι οτι μου εχει βγει σε καλο , εχω πλακωθει πολλες φορες με καθηγητες η κομματοσκυλα γιατι την σαπιλα ιδεων που προσπαθουν να μας πασαρουν ,αλλα ουτε αυτο μου εχει βγει σε καλο, το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να βλεπω αισχροκερδια,εκμεταλλευση,καθοδηγηση μαζας και αλλα πολλα γυρω μου  να τα δεχομαι και να ειμαι και ηρεμος,γιαυτο εκανα και το thread.

Δεν περιμενω ποτε να με καταλαβετε η να με παρετε σοβαρα διοτι ο κοσμος δεν σκεφτεται πολυπλοκα για να καταλαβει η να αποδεκτει την πραγματικοτητα.Τελοσπαντων εγω φοναζω εδω και χρονια να ξυπνησετε αλλα τιποτα γιαυτο και βλεπεις καθε μερα την ελλαδα να σαπιζει μεσα στα χερια της διαθφορας πολιτικων και επιχειρηματιων μονος μου τα λεω μονος μου τα ακουω.

Αντε κλειδωσε το thread και αμα ειπα και τπτ που να παραβιαζει του κανονες ξερεις τι να κανεις οσο και να μιλαω δεν εχει νοημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περιμενω ποτε να με καταλαβετε η να με παρετε σοβαρα διοτι ο κοσμος δεν σκεφτεται πολυπλοκα για να καταλαβει η να αποδεκτει την πραγματικοτητα.

 

Yeah man!!!  ;D ;D ;D

Jam House

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψιτ εσύ μεγάλε ηγέτη μήπως παραείσαι ρομαντικός?

γιατί απ τη μια λες ότι υπάρχουν εταιρίες με μεράκι που κοιτάνε λιγότερο το κέρδος από άλλες ξεπουλημένες

και απ την άλλη λες ότι όλα γίνονται απ το κέρδος

μάλλον φιλοσοφική έπρεπε να πας ;D

 

προτείνω να κάτσεις λίγο καιρό χωρίς να γράφεις στο forum να δεις πως παίζονται τα πράγματα και

αφού κατανοήσεις τον τρόπο έκφρασής και λειτουργίας του τότε ξαναγράφεις

 

 

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

....

Οσο για το λογο μου οταν ειμαι νευριασμενος δεν γραφω καλα και δεν κοιταω τι εχω γραψει γιαυτο γινοται ακανονιστος ο λογος μου.

....

 

Πρέπει να είσαι θυμωμένος συνέχεια  freddy μου. :)

 

Εν πάσει περιπτώσει, το κλειδώνω διότι το επίπεδο της μπουρδολογίας κινδυνεύει να ξεφύγει πέρα από το όριο που επιτρέπεται από τη συνθήκη της Σιων.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου