Προς το περιεχόμενο

Vox Tonelab ST


bloody_sunday

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

H προτεινόμενη λιανική θα είναι $275 στο America σύμφωνα με το δελτίο τύπου από τη messe:

 

http://messe.harmony-central.com/Musikmesse09/article/Vox/Vox-Adds-Compact-Tonelab-ST-To-Valvetronix-Pedal-Line

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμενα έχει 2 αδύναμα σημεία εκ πρώτης όψεως:

1.up-down,ουσιαστικά για να πας από τον ήχο 1 στον ήχο 4 πρέπει να πατήσεις το down 3 φορές να χάσεις χρόνο και να περάσεις και από τους υπόλοιπους ήχους της

2.το κουμπί edit για τη ρύθμιση των παραμέτρων,που καταργεί για εμένα το pedal-like χαρακτήρα των tonelab όσον αφορά τη ρύθμιση τους

 

το δυντατό χαρτί:

Φυσικά η θύρα usb :)

 

Στην αρχή μόλις είδα το ποστ αμφιταλαντεύτηκα(από καιρό θέλω να πάρω μια LE),αλλά τα αρνητικά για εμένα υπερτερούν και πιστεύω ότι θα είναι κάπως δύσχρηστη η ST-σε σχέση πάντα με τις 2 προηγούμενες!

Αυτό που σκέφτομαι τώρα είναι αξίζει να περιμένω μέχρι τέλος του μηνός μήπως πέσει η τιμή της LE ή  να βιαστώ κιόλας μήπως ανέβει??θυμάται κανείς τι είχε γίνει στην ανάλογη περίπτωση των SE-LE?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

?θυμάται κανείς τι είχε γίνει στην ανάλογη περίπτωση των SE-LE?

 

ειχαν φτηνηνει τρομερα οι SE (ειχα αγορασει ΤΡΕΙΣ μαζι θυμαμαι... ;D ;D)

 

ομως δεν μιλαμε για την ιδια περιπτωση μια και δεν καταργειται η LE ,οπως καταργηθηκε (δυστυχως) η SE.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Εγώ την άκουσα και μου φάνηκε πολύ καλή. Τουλάχιστον στο ίδιο επίπεδο με τις προηγούμενες. Η ευχρηστία της δεν χάθηκε, αντιθέτως το μικρό μέγεθος εμένα με βολεύει περισσότερο από τις μεγάλες καθώς μεταφέρονται ευκολότερα. Οι φαν της Tonelab που είχατε τέτοιο θέμα, τώρα μπορείτε να "βολευτείτε".  ;D

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου