Προς το περιεχόμενο

Vox Tonelab ST


bloody_sunday

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οχι το ξερουμε αλλα απλα δεν θελουμε να στο πουμε.... 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καθεστώς που επικρατεί εδώ είναι σαν αυτό στην Αγγλία του "V for Vendetta". Το φίμωμα είναι η σπεσιαλιτέ της ημέρας, ενώ τη νύχτα αφοσιωνόμαστε στη λατρεία της Η-ΑΠΟΝΙΑΣ και του MAHOGANY (marathon τελικά είναι καλό, όσες τρύπες και να'χει).

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, δεν ξαναμιλάω. Δεν το ήξερα ότι υπάρχει χούντα εδωμέσα στο να μη γράφουμε αυτονόητα posts...

 

δηλαδη φταιω εγω που σου κανω πλακα?

 

αν κανεις ενα google (το ξερεις το google φανταζομαι) θα δεις οτι δεν υπαρχει σχεδον ουτε ΜΙΑ αναφορα στην ST.Πως ειναι δυνατον να ξερουμε ΕΜΕΙΣ ποτε θα βγει στην αγορα απο τη στιγμη που ειτε η VOX η ιδια το ξερει? :o :)

 

τα στοιχεια σου τωρα για να σου ανοιξω φακελλο. ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα στοιχεια σου τωρα για να σου ανοιξω φακελλο. ;D ;D

 

Να τον στείλεις στη Γυάρο και να τον αναγκάσεις να παίζει με SG, πεταλιέρα Zoom και ενισχυτή Behringer ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κανεις ενα google (το ξερεις το google φανταζομαι) θα δεις οτι δεν υπαρχει σχεδον ουτε ΜΙΑ αναφορα στην ST.Πως ειναι δυνατον να ξερουμε ΕΜΕΙΣ ποτε θα βγει στην αγορα απο τη στιγμη που ειτε η VOX η ιδια το ξερει?

 

Πώς το είπες; Google?? Τι είναι αυτό;;

 

Ρε συ σούπερφανκ, οκ, αν ψάξω κι εγώ, κάτι θα βρω. Όταν δηλαδή είσαι σε μια παρέα (κανονική, ρίαλ λάιφ, όχι ίντερνετ) και θέλεις να ρωτήσεις κάτι, δεν το ρωτάς επειδή ξέρεις ότι την επόμενη μέρα μπορείς και μόνος να το ψάξεις και να βρεις την απάντηση;; Κουβέντα να γίνεται ρε παιδάκι μου! Άσε που εσύ που είσαι χωμένος, κάτι παραπάνω μπορεί να έχει πάρει τ'αυτί σου. Πολύ σου κοστίζει να μου απαντήσεις "όχι δεν έχω μάθει κάτι ακόμα, και δεν το βλέπω να γίνεται τους επόμενους μήνες"?? Δηλαδή θα πάθεις ζημιάα αν μου απαντήσεις έτσι;;  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ I will rephrase :)

 

Δεν ξερουμε αλλα αμα το μαθουμε θα στο πουμε! ;D ;D

 

οκ? :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου