Προς το περιεχόμενο

μουσική απο ikon


ikon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η γνωριμια με τον χορο πως εγινε ikon??

 

Δουλεύω σε διαφημιστική εταιρία, έτσι έγινε η φάση...Τι τα θές όμως που χθές το βράδυ έφυγα στις 3 το πρωί και σήμερα τα ίδια προβλέπω... :(

 

Αν πάλι εννοείς τον "χορό".... από μικρός μου άρεσε να χορεύω τσάμικο και καλαματιανό... Συνήθιζα να χορεύω παρέα με αρκούδες πάνω σε κάρβουνα με συνοδεία βιολιού και κλαρίνου... :lol: :x :( ...μάγκες τα έχω παίξει....κάτσε να βάλω κάτι να πιώ.... 8)

... δεν πάει άλλο... whitenoise έχεις καμιά καλή ιδέα για καμιά κομπίνα?

τι λες να πουλάμε μεταχειρισμένες χορδές για καινούργιες... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην η δουλειά σου ειναι ΑΨΟΓΗ!

Κατα δευτερον μαλλον θα πρεπει να κανεις την καρδια σου πετρα (αφου εχεις & τις γνωριμιες) & να ασχοληθεις σοβαροτερα με το αθλημα γιατι οντως εχει ΠΑΛΑΒΗ κονόμα!!

Ετσι κι αλλοιως & στη δουλεια σου δεν κανεις ολα αυτα τα κακα που αναφερεις σαν παρελκομενα της ενασχολησης με jingles? :wink:

Τραβα μπρος γιατι εχεις ΠΟΛΥ ταλεντο & ειναι κριμα να παει στραφι...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή δουλειά ikon! :wink:

Το αν θα συνεχίσεις να κάνεις spots είναι σίγουρα προσωπική σου απόφαση, αν και θα σου πρότεινα αφού είσαι ήδη στο παιχνίδι και έχεις τις άκρες, παίζουν και καλά λεφτά να μη το αφήσεις.

Και περιστασιακά δεν είναι άσχημα! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά, πραγματικά χαίρομαι πολύ που ακούω καλά λόγια (ειδικά απο εσάς). :wink:

Να σας πω την αλήθεια, κάτι μου είπαν χθές για μια νέα δουλειά και ξέχασα τα πάντα περί "σωστού" και "λάθους".... στα μάτια μου βγήκαν αμέσως δολάρια $$$ :lol: :lol:

Πάντως η μουσική που χρησημοποιείται για τέτοιου είδους εμπορικούς σκοπούς πάντα θα έχει ένα ηθικό ψεγάδι κατά τη γνώμη μου...αλλά μάλλον θα το συνεχίσω μέχρι να βρώ κάτι καλλίτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μας ξεχάσεις τώρα με την κονόμα, εμάς (κυρίως εμένα ;);) ) που σε παρακινήσαμε και σε στηρίξαμε στα πρώτα σου βήματα!!!

Εντάξει ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕ μου φίλε ikon :lol: :lol: :lol: ????????

Δε ζητάω πολλά... To rig του Gilmour σαν δωράκι....!!!!:D:D:D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά' date=' πραγματικά χαίρομαι πολύ που ακούω καλά λόγια (ειδικά απο εσάς). :wink:

Να σας πω την αλήθεια, κάτι μου είπαν χθές για μια νέα δουλειά και ξέχασα τα πάντα περί "σωστού" και "λάθους".... στα μάτια μου βγήκαν αμέσως δολάρια $$$ :lol: :lol:

Πάντως η μουσική που χρησημοποιείται για τέτοιου είδους εμπορικούς σκοπούς πάντα θα έχει ένα ηθικό ψεγάδι κατά τη γνώμη μου...αλλά μάλλον θα το συνεχίσω μέχρι να βρώ κάτι καλλίτερο.[/quote']

 

Βρε συ ikon,τι σωστό και λάθος μου λες;Εδώ άλλοι είναι μεγαλοαπατεώνες-δολοφόνοι-εκμεταλλευτές και τους αποκαλούν "πετυχημένους επιχειρηματίες"

Εσύ θα κάνεις μια τίμια δουλειά και θα το κονομήσεις.Σύμφωνοι,δεν είναι και τόσο "καλλιτεχνικό" ,αλλά άποψη είναι ότι αν ξεπουλιέσαι να ξεπουλιέσαι για ένα καλό αντίτιμο.Και αφού τα μπικικίνια είναι πολλά,προχώρα...

 

¶ντε,με το καλό και μουσική για σειρές,ταινίες κλπ... :D

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου