Προς το περιεχόμενο

Γνωμες για MACKIE MR8!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια σκεφτομαι να αγορασω τα συγκεκριμενα μονιτορς τα εχει ακουσει κανεις να μου πει τη γνωμη του?Η MACKIE ξερω πως ειναι απο τις καλες εταιριες σε οτι αφορα τα μονιτορς αλλα η χαμηλη τους τιμη με προβληματιζει λιγο.Λετε να περιμενω να βγουν τα VL-A8 της Tascam πρωτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα φίλε...

Τα MACKIE MR8 τα έχω στην κατοχή μου γύρω στο μήνα...παραγγελία απο εξωτερικό όμως γιατί στην Ελλάδα είναι έως 200ευρώ ακριβότερα...!!!

 

Έχουν πολύ καλά στοιχεία στα όσα έχω ακούσει μέχρι τώρα...150watt RMS που αλήθεια θα σου φανούν περισσότερα...χα...εγώ ήμουν ανάμεσα στα TASCAM VL-A8 , KRK ROKIT G2 RP8 και αφού τα άκουσα...έκρινα σκόπιμο να τα πάρω...χα...έτσι να πράξεισ και εσύ...πάρε κάποιο κομμάτι που έχεις 1000παίξει ή που εσύ έχεις συνθέσει και ξέρεις πως σου ακούγεται...και κάνε τεστ...απλά νομίζω πλέον Ελλάδα δεν υπάρχουν διαθέσιμα..

 

Πάντως...εγώ έδωσα...420 ευρώ...και γουστάρω μ'αυτά που ακούω...χωρίς να έχω όμως ιδιαίτερες γνώσεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα MR8 φοράνε το ίδιο μεγάφωνο με τα πιο μεγάλα της κατηγορίας τα HR 824 νομίζω απλά είναι μικρότερος ο ενισχυτής τους. Τα TAPCO φοράνε μια παραλλαγή των MR8 με επίσης μικροτερο ενισχυτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μιας λέτε για τα mackie mr8, σκέφτομαι να τα πάρω εδώ και καιρώ...είμουν ενδιάμεσα σε αυτά και στα krk rp8 g2...είναι καλύτερα από τα krk?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

loipon exw dokimasei ta MR8 kai twra exw ta MR6 einai apla teleia ..

 

poli kalos ixos bassaki para poli kalo oi rythmiseis sto pisw meros voithan na teleiopoiisete ton ixo analoga entasi kai dwmatio ktlp.

 

poli kalos diaxwrismos se oles tis sixnotites kai opws provlepetai aisthiti i entasi ixou ean "xekentrareis" to opoio einai kalo gia monitors

 

xalara agorase ta ean endiaferesai...egw protimisa to musicstore.de  giati oi ellines apatewnes ta exoun dipli timi.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου