Προς το περιεχόμενο

Απόπειρα για να κανω relic το σωμα της strat μου!


@fotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το σωμα τη κιθαρας πριν (απο μια φωτο ασχετη που δοκιμαζα κατι καπακια):

nscustom0053xh6.th.jpg

Και το σωμα μετα...

dsc00887hn8.th.jpg

Βασικα μετα απο την αλλαγη δεν μου αρεσε πολυ το σημαδι που ειναι κυκλομενο... Αν εχει κανενας καμια ιδεα για να το βαψω χωρις να φενεται μπαλωμα, παρακαλω ας την πει...

dsc00885xx1.th.jpg

Ακουω σχολια! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1o σχόλιο: Τα λινκ δεν ειναι σωστά

2ο σχόλιο: Με ψιλό-ψιλό γυαλόχαρτο μπορεί να γινόταν καλύτερη δουλειά στο φάγωμα. Βέβαια μπορεί να φταίει και η ποιότητα της φωτογραφίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις εφτιαξα τα λινκ.. Τα γυαλοχαρτα που χρησιμοποιησα ηταν: 900αρι στα σημεια που ηθελα να μοιαζουν χτυπημενα και μετα 1200αρι, 1500αρι και 2000 στο υπολοιπο σωμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:) Ναι το ξερω... Δεν θελω να το ξυσω κι αλλο γιατι δεν ειναι σημειο που φθειρετε με το παιξημο.... Αν μπορουσα να το βαψω χωρις να φανει διαφορα στο χρωμα θα το προτιμουσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D ;D ολο μ@λ@κιες εισαι φωτη...... ;D ;D ;D ;D ;D

Για ανεβασε καμια φωτο να δουμε το μπασακι σου, που μονο τα μουστακια σου ξερουν τι κακοποιηση περασε για να γινει relic!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Διακόσμησέ" το και με άλλου είδους χτυπήματα εκτός από το τρίψιμο με γυαλόχαρτο. Είχα δει κάπου, για παράδειγμα, ένα βιντεάκι όπου πετάγανε πάνω στα σωματα μπρελόκ με κλειδιά. Επίσης το κλασικό κάψιμο από τσιγάρο στο headstock είναι πανεύκολο ;)

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ανεβασε καμια φωτο να δουμε το μπασακι σου, που μονο τα μουστακια σου ξερουν τι κακοποιηση περασε για να γινει relic!!! Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin κατσε καλα θα φαμε τα μουστακια μας!!! εμενα ειναι relic μη ξεχνας ειναι 25ετιας το μπασο μου...απλα του εδωσα ενα τονο ακομα,ενα καλο κολπο ειναι να παρεις απο χρωματοπωλειο ενα ειδικο μηγμα που ξεβαβει ξυλα...και το καλυτερο ακομα να παρεις ενα σκαφακι και τοτε δεν θα σε ενδιαφερουν ολα αυτα αλλα μονο οι νοτες!!! ;D ;D ;D

www.myspace.com/dimitrisdimas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

σε όποιον μου εξηγήσει γιατί κακοποιείτε τα όργανά σας σε αυτό το φόρουμ θα του δώσω ένα μπισκότο με γέμιση της επιλογής του!!! :D :D :D ???

Ορκισμένος Μπλουζάς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου