Προς το περιεχόμενο

Guitar stands - Ξεβάφουν το χρώμα της κιθάρας;


Vodkapower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα οταν ακουω αυτο το "οταν τελειωσεις να παιζεις βαλτη στη θηκη"..

Λες και εχεις χρονοδιαγραμμα... Προσωπικα εγω "ουσιαστικα" τελειωνω να παιζω οταν κοιμαμαι και οταν λειπω απο το σπιτι μονο.. ;)

 

Στην τελικη "κιθαρες ειναι,οχι μωρα!" Ειδικα οι φεντερ! σιγα να μην τις προσεχεις σα κορη οφθαλμου. Αφου ειναι φτιαγμενες για τα δυσκολα! Νταξει το φινισ θα ειναι κριμα να φθαρει απο μια βαση αλλα το βλεπω λιγο υπερβολικο.. Και εγω εχω τετοια βαση απο τομαν (οχι για νιτρο) και μολις πηρα μια εξπλορερ με νιτρο.. ενταξει τι να κανεις! Προσωπικα λατρευω τις κιθαρες μου ανεξαρτητως τιμης και δεν θελω να ειναι σε κακη κατασταση αλλα προτιμω να τις απολαμβανω παρα να ειμαι υπερπροστατευτικος. Ενα δυο σερβις το χρονο πιστευω ειναι αρκετα.. Εκτος αν αναφερεστε στην μεταπωλητικη προοπτικη οποτε παω πασο..

 

Προφανως καταλαβαινω καποιον που εχει μια πανακριβη κιθαρα και θελει να την εχει σε αριστη κατασταση αλλα δεν νομιζω οι περισσοτεροι απο μας να εχουμε πανακριβες κιθαρες.

Gibson Explorer.Telos

www.myspace.com/nervisequin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Η άποψή σου άλλωστε φαίνεται και από το nickname σου ;D ;D ;D ;D Βάλε απλά ένα πανάκι όπως λέγαμε στο stand για να μη φύγει και το χρώμα και να μην κάνεις κ σαν χαζομπαμπάς :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω και εγω την highway σε honey blonde. Η αληθεια ειναι οτι θελει λιγο προσοχη.

 

Αποφευγω να την ακουμπαω στο stand, τι καλητερο απο την βαλιτσα της.

Παντως αμα παιξει καννα live δεν γινεται διαφορετικα. εχω βαση που ακουμπαει πανω στο σωμα και οχι στο μπρατσο (κατι τετοιο δηλαδη: http://www.thomann.de/gr/millenium_gs2001e.htm) την οποια εγω καλυψει με πανι. δεν προκειται να παθει τιποτα ετσι.

 

στο σημειο που ακουμπαει το δεξι χερι εχει γυαλισει... οπως επισης και το μπρατσο, πραγμα για μενα πολυ καλο γιατι γλυστραει καλητερα το χερι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου