Προς το περιεχόμενο

Imac - συμβουλες?


Metal_Tiger

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πρωτα απο ολα σε ευχαριστω για το ενδιαφερον.αυτα που λες τα εχω κανει.

οσο για το format 5 φορες αλλα τα ιδια παντελη μου....

 

κατι πρεπει να παιζει απο την μανα του.

που να τον παω να ριξουν μια ματια?

στην περιοχη μου εχουμε μονο multirama σαν κατι επωνυμο(μαγαζι)

αλλα πιστευω πως κατεχουν μονο προς pc(windows) και θα πληρωσω

τζαμπα για να μου πουν οτι δεν εχει τιποτα.

 

δεν ξερω τι να κανω εχω στεναχωρηθει πολυ γιατι εδωσα τοσα λεφτα

για να φυγω απο τα κολληματα των windows και επεσα σε χειροτερα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πίστεψέ με στα multirama ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΥ ΠΑΝ ΤΑ 4...εκεί είναι απλά μεταπωλητές...Δεν έιναι εξουσιοδοτημένο service με certified technical προσωπικό...Ελπίζω να είναι στην εγγύηση τουλάχιστον για οποιαδήποτε στρααβή...Που μενεις???

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατέβασμα Αθήνα δεν το γλιτώνεις φίλε μου. Απο κει και πέρα μπορείς να τον πας στην systemgraph, οπου τα παιδιά είναι εξυπηρετικότατοι και σύμφωνα με το site τους έχουν εξουσιοδοτημένους τεχνικούς της apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις κάνει τα updates απο το site της apple?γιατί λέγανε ότ κράσαρε επειδή παρουσίαζς πρόβλημα με την κάρτα γραφικών και το οποίο διορθώθηκε με updates.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κι εγώ για μουσική χρησιμοποιώ ένα iMAC 2.4 GHz με 2G RAM και OSX tiger (10.4.1)

Η κάρτα ήχου είναι μια Mackie ONYX satellite (firewire), η οποία δουλεύει άψογε στο OSX (άλλα όχι και στα windows μέσω vmware). Ο υπολογιστής είναι λίγο παλιότερος από 1 χρόνο οπότε δεν γνωρίζω αν είναι ακριβώς ίδια τα σημερινά ως προς τη θύρα firewire. 

 

audiosakis, οπωσδήποτε να ζητήσεις να βρεθεί λύση και να κάνεις χρήση της εγγύησης. Χρησιμοποιώ πάνω από 8 MAC εδώ και 5 χρόνια και δεν έχω κάνει ποτέ format σε κανένα από αυτά. Το πρόβλημα που περιγράφεις το είχε ένας γνωστός μου λόγω ακατάλληλης/ασύβατης RAM που είχε προσθέσει. Την αφαίρεσε, έβαλε κάποια άλλη και όλα έστρωσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην εγγυηση ειναι

 

μενω Λιβαδεια (βοιωτιας)

 

λολ....ώστε υπάρχει και άλλος απο λιβαδειά στο νοιζ.πολύ χαίρομαι...

 

Για το mac, τρέξε όσο είναι στην εγγύηση. Γιατί δεν πας στην rainbow?? από πού το πήρες?

www.myspace.com/subfireband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου