Προς το περιεχόμενο

Ακούστε το πρώτα......χωρίς εικόνα.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Και μετά δέστε το χωρίς ήχο.

Και μετά αν αντέχετε δείτε το κανονικά.

Μετά το πεντάλεπτο μου ήρθε αναγούλα.

 

 

 

 

Και για αυτό σέβομαι τους επαγγελματίες, που με όποια συνθήκη, πρέπει να βγάλουν το μεροκάματο παίζοντας μουσική.

Πραγματικά έχω ανάμικτα συναισθήματα. Για το συγκεκριμένο video.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασική εικόνα επαρχιώτικης "γυφτιάς", ήχος πηγαδίσιος, κάργα κόρνες να μπιστάνε τ' αργαλεία, βαρεμάρα. Σταρ της βραδιάς ο "άντρακλας" αγρότης, που πήγε (με το τρακτέρ/νισσάν πετρέλαιο 2500 κυβικά τούρμπο/μερσεντέ που πήρε "από τις επιδοτήσεις") μαζί με τη γυναίκα, τα δυό πιτσιρίκια να δουνε "το πανυγύρι", ήπιε σαν φίδι την φτηνή ρετσίνα-νέφτι (που δεν θα την καταδεχόντουσαν ούτε οι πιό καφροΜΠΑΟΚτσήδες) και άφησε την θυλική πλευρά του να εκδηλωθεί. σπάζοντας το κορμί του το φιδίσιο, που πιά δεν ήταν ίσιο, στο κάλεσμα του κλαριτζή.

 

 

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ου να μι χαθις παλιοζαγαρ,κλαμπατσιμπαλε που δεν σάρες υφτουνο του βιντιο! :ρε σι λιβιντια δεν ξερς τι θπει παλιοτομαρ?τι θες ρε χαμεν'να μπισταν στου πανγυρ μιτα του πατμα των σταφυλιωνε ρε μουργο?τι Τζουντας Πριστ και τι Σπλιπνοτ η την αδελφαρα τουν Πρινς?Ουνα μου χαθεις!! :P :P

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω καταλαβα οτι ο Edge εκλεψε τις ρυθμισεις του delay του Μαγκα κι εκανε καριερα. Καταλαβες φιλε μου? :P

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ψηφίζω ΧΑΛΑΡΑ για Eurovision!!!

 

Πιστεύω θα μας έδιναν το βραβείο για 5 χρόνια σερί, με μια μόνο συμμετοχή! ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παλικαρι ψοφαει για 'κλαρινο'! Μαθαμε τι τραβανε και οι καψεροι οι καλλιτεχναι...

Κλασική εικόνα επαρχιώτικης "γυφτιάς", ήχος πηγαδίσιος, κάργα κόρνες να μπιστάνε τ' αργαλεία, βαρεμάρα. Σταρ της βραδιάς ο "άντρακλας" αγρότης, που πήγε (με το τρακτέρ/νισσάν πετρέλαιο 2500 κυβικά τούρμπο/μερσεντέ που πήρε "από τις επιδοτήσεις") μαζί με τη γυναίκα, τα δυό πιτσιρίκια να δουνε "το πανυγύρι", ήπιε σαν φίδι την φτηνή ρετσίνα-νέφτι (που δεν θα την καταδεχόντουσαν ούτε οι πιό καφροΜΠΑΟΚτσήδες) και άφησε την θυλική πλευρά του να εκδηλωθεί. σπάζοντας το κορμί του το φιδίσιο, που πιά δεν ήταν ίσιο, στο κάλεσμα του κλαριτζή.

Πρεπει να γραψεις μια συλλογη με αυτοτελεις cult ιστοριουλες. Τριτοκοσμικοι χαρακτηρες, απλυσια, νοθευμενο αλκοολ σε πλαστικα ποτηρια, ξυγκια, χαρτινα τραπεζομαντιλα, 'μπιστατη' μουσικη και εκφυλη διαθεση υπο τον αλληγορικο τιτλο ''Μπανανες με humbuckers''  ;D

 

Τι θεματαρες χανει κανεις σε 2 μερες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου