Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση για Scott Hill (Skid Row)


blue_harris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερει κανεις με τι ενισχυτη επαιζε ο Scott Hill των Skid Row?

Μου αρεσει πολυ η παραγωγη του Slave to the grind και δεν μπορω πουθενα στο net να βρω πληροφοριες.

Jizzzzzzzzzzzzzzzz da pit!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις με τι ενισχυτη επαιζε ο Scott Hill των Skid Row?

Μου αρεσει πολυ η παραγωγη του Slave to the grind και δεν μπορω πουθενα στο net να βρω πληροφοριες.

Δεν ξερω,αλλα παραπλησιο ηχο εχει κ ο Zack Wylde (με διαφορετικο κουρδισμα βεβαια) του οποιου το rig ειναι λιγο πολυ γνωστο.

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστα παραφερεσαι, καμμια σχεση.

 

ΔΙΣΚΑΡΑ το slave. ΝΟΜΙΖΩ οτι παιζει με Boogie (αλλα μαλλον οχι καθοτι σε ενα αλλο θεμα εδω οι boogie ειναι ΜΑΠΑ :))

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα κάποια περίοδο χρησιμοποιούσε RIVERA αλλά δεν ξέρω πιο μοντέλο.

Θυμάμαι είχε και έναν τελικό της RIVERA που είναι discontinued (ακριβώς ίδιο τελικό χρησιμοποιούσε ο Μανουσέλης).

Επίσης πρέπει να χρησιμοποιούσε και modified JCM800.

 

...When i got the music i gotta place to go...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστα παραφερεσαι, καμμια σχεση.

 

ΔΙΣΚΑΡΑ το slave. ΝΟΜΙΖΩ οτι παιζει με Boogie (αλλα μαλλον οχι καθοτι σε ενα αλλο θεμα εδω οι boogie ειναι ΜΑΠΑ :))

Eλα ρε..Πανω κατω ιδιοι ακουγονται,οπως κ να'χει μια χαρα ο Scotti,κιθαρισταρας.Toν ειδα προπερσι κ μου'φυγε ο τακος!

 

ΥΓ Δεν σε αρεσ'ο ζαχαριας?Κατι τετοιου ψιλιαζομ? :D

 

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks παιδες για τις απαντησεις, αν και δεν ακουσα κατι με σαφηνεια. Παντως και μενα boogie μου ακουγεται στο slave to the grind. Rivera δεν τους ξερω και JCM 800 δεν νομιζω, εκτος κι αν μιλαμε για τρελες μοντες!

Καποιος που να ξερει σιγουρα?

Jizzzzzzzzzzzzzzzz da pit!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλα ρε..Πανω κατω ιδιοι ακουγονται,οπως κ να'χει μια χαρα ο Scotti,κιθαρισταρας.Toν ειδα προπερσι κ μου'φυγε ο τακος!

 

ΥΓ Δεν σε αρεσ'ο ζαχαριας?Κατι τετοιου ψιλιαζομ? :D

 

 

Χαχαχαχα, το αλλο με τον τοτο το ξερεις. Ακου λεει δεν μ αρεσει ο Ζαχαριας... Κι αυτος και η χοντρη (Οικ. Θησαυρος εεεε?)

Το -3 ειναι γιατι ενας αξιωματουχος λεει οτι ειμαι αλητης λεει, και κανω αλητειες λεει, και οτι δεν πρεπει να λεω τους φλωρους φλωρους λεει (εγω δεν ειπα αυτον, αμα ειναι ομως δεν φταιω εγω). Ασε το λερωσα παλι το στρινγκ (το G=σολ χορδη)

 

Blue το Boogie το ειπα γιατι νομιζω καπου εχω βιντεο απο αυτη την περιοδο (live ΠΑΡΑΝΟΜΟ :)) και ο κιθαριστας ειναι τιγκα στο Boogie woogie

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα, το αλλο με τον τοτο το ξερεις. Ακου λεει δεν μ αρεσει ο Ζαχαριας... Κι αυτος και η χοντρη (Οικ. Θησαυρος εεεε?)

Το -3 ειναι γιατι ενας αξιωματουχος λεει οτι ειμαι αλητης λεει, και κανω αλητειες λεει, και οτι δεν πρεπει να λεω τους φλωρους φλωρους λεει (εγω δεν ειπα αυτον, αμα ειναι ομως δεν φταιω εγω). Ασε το λερωσα παλι το στρινγκ (το G=σολ χορδη)

 

Blue το Boogie το ειπα γιατι νομιζω καπου εχω βιντεο απο αυτη την περιοδο (live ΠΑΡΑΝΟΜΟ :)) και ο κιθαριστας ειναι τιγκα στο Boogie woogie

 

Δεν ξερω -3 και +3 αλλά ο Θου-Βού είναι άρχοντας! Εκτός του ότι έχει εντρυφήσει στη μουσική που γουστάρουμε, απέβη εξαιρετικά εξυπηρετικός (τουλάχιστον σε μένα) ενώ τσέκαρα και το myspace του και είναι ένας αρχοντομεσήλικας παιχταράς της 6χορδης...! Απλά...  ;D ;D ;D ;D

Stuck to heavenly melodies...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Blue το Boogie το ειπα γιατι νομιζω καπου εχω βιντεο απο αυτη την περιοδο (live ΠΑΡΑΝΟΜΟ :)) και ο κιθαριστας ειναι τιγκα στο Boogie woogie

 

Χμμμμμ.........

Αυτο νομιζω με καλυπτει  ;)

 

Ε Play.... συνεχισε να λες τους φλωρους, φλωρους!

 

Ελπιζω να μη φαω κι εγω -  ;D

Jizzzzzzzzzzzzzzzz da pit!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου