Προς το περιεχόμενο

Bambie ο τσαμπουκας!


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αμ..η ...ντουφεκα εινα ιδια με το keyboard bravery,αμα τη απουσια της οι περισσοτεροι γινονται κοτες... ;D ;D...παλι καλα που δεν ηταν καμμια...αρκουδα... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμ..η ...ντουφεκα εινα ιδια με το keyboard bravery,αμα τη απουσια της οι περισσοτεροι γινονται κοτες... ;D ;D...παλι καλα που δεν ηταν καμμια...αρκουδα... ;D

 

Κοίτα... τα ελάφια έχουν αποδεδειγμένα μεγάλο "όπλο".  8)

 

Το βίντεο θα μπορούσε να τιτλοφορείται: μεγάλη... ντουφέκα => μικρό "πιστολίνο".  ;D

 

Τα σέβη μου στους εξοπλισμένους μέχρι τα δόντια "άντρακλες" που έχουν προηγούμενα με τα αβοήθητα ( ;D ;D ;D όπως ο Bambie  ;D ;D ;D) πλάσματα της φύσης.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου κάνει εντύπωση που ο καμεραμάν αρκέστηκε στο να καταγράφει, αντί να βοηθήσει. Ή είχε την ίδια άποψη με εμάς (ότι καλά του κάνει!) ή ήταν πολύ χέστης για να πλησιάσει ή σκέφτηκε "αν τον καθαρίσει, το' χω το βραβείο Πούλιτζερ!", ή όλα τα παραπάνω!

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου κάνει εντύπωση που ο καμεραμάν αρκέστηκε στο να καταγράφει, αντί να βοηθήσει. Ή είχε την ίδια άποψη με εμάς (ότι καλά του κάνει!) ή ήταν πολύ χέστης για να πλησιάσει ή σκέφτηκε "αν τον καθαρίσει, το' χω το βραβείο Πούλιτζερ!", ή όλα τα παραπάνω!

 

Αν ο καμεραμάν ήταν... συνάδελφος του παθόντος, μάλλον ισχύει αυτό που έχω υπογραμμίσει.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα που δεν χρησιμοποίησε τα κέρατα...

Κρίμα...

 

Αυτό δεν είναι τίποτα...

 

Θα μπορούσε και να τον ξεβρακώσει και να χρησιμοποιήσει... το "όπλο" του.

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου