Προς το περιεχόμενο

peavey windsor studio


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειμαι σε αναζητηση λαμπατου ενισχυτη παιζω blues-rock και θελω εναν ενισχυτη με πολυ καλα καθαρα οσο δυνατον ειναι αυτο δεδομενου τα λιγα χρηματα που διαθετω(400ε),σε ενα προηγουμενο post που ειχα ανοιξει με την βοηθεια σας ειχα σχεδον καταληξει στον kustom defender καποιοι φιλοι μου ειπαν οτι ειναι πολλα τα 50w και μου προτειναν τον windsor,τι λετε για αυτον?ακουσα καποια clips και μαλλον

συμπεραινω οτι τα καθαρα του δεν ειναι καλα "βρωμιζουν" πολυ ευκολα ετσι καταλαβα

τι λετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτο θα κανω απλως καποιοι φιλοι με εβαλαν σε σκεψεις και ειπα να ανοιξω αυτο το θεμα μηπως προλαβω κατι αλλα εφοσον λες εσυ οτι δεν υπαρχει προβλημα θα παρω τον kustom,σιγουρα θα παιζω και στο σπιτι αλλα μενω σε επαρχια και σε δικο μου σπιτι μονοκατοικια και δεν ενοχλω κανεναν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε defender χωρις δευτερη κουβεντα!!! Με πολυ ωραια καθαρα  που φεντεριζουν λιγο ( γι αυτο ειναι ωραια δηλαδη!!) κ πολυ καλη τιμη!

Lets ...Rock!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου