Προς το περιεχόμενο

Joe Satriani (Ice 9) by dimis75


kostaras75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.youtube.com/watch?v=E4_Y9ofZNcQ&feature=related

 

 

Τι να πω...είχα την εντύπωση ότι το τελευταίο επεισόδιο προβλήθηκε προ πολλού...εορταστικό come-back είναι αυτό;

 

Σοβαρευτείτε μερικοί...

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εννοείς οτι όσοι ανεβάζουν αρχεία ήχου και όχι εικόνας είναι όλοι ύποπτοι για κάποιου είδους....απάτη??

 

Είσαι ο ντεντέκτιβ του νοιζ!???.... ::).... ;D

Γιώργο, κινείς υποψίες με τη στάση σου. Μήπως και τα δικά σου κλιπς είναι ΜΟΥΦΑ?? ΕΝΤΙΤ από ΣΑΤΡΙΑΝΙ?? ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ?? :D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είναι σίγουρος ότι οι Longshadow και Spy τα λένε αυτά για ξεκάρφωμα. Αυτοί είναι οι πραγματικοί παραχαρράκτες. Είναι προφανές όταν τους ακούσει κάποιος (συν το ότι αν παίξεις τα mp3 τους ανάποδα ακούγεται ο ύμνος του ΠΑΟΚ - BTW τι έγινε ο deadendmind;;;).

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα πλακα εχει το θεμα  :D :D :D

 

Λοιπον, εμενα μου αρεζε το παιχτηρι.

Ωραια χωσιματα. 8)

Μπραβο Ντιμι.

 

Δεν καταλαβα "παρανομο" editing.

Αλλαγες καναλιων σε διαφορετικα μερη του κομματιου και punchin-out δεν ειναι απαγορευτικα.

Ο ιδιος ο satch δεν κανει τετοιο editing?

ή τα βιντεο του σαντιγανι δεν εχουν editing?

Ποσα live παιζει νομιζετε για να μαζεψει υλικο για ενα βιντεο?

Και ακομα και ετσι, μετα δεν διορθωνει τπτ στο στουντιο?  ;)

 

 

Κωστα μονο εγω παιζω satriani ρε?  :P :P

 

Xαχαχα,βρες κανα βιντεακι του Satch κ κανε του καμια επεξεργασια,ξερεις εσυ! :D Ελα ρε φιλε dont fuck with our minds ελεος.. Ειδικα το προηγουμενο του Πετρουκιου ειχε μεγαλη πλακα!Μα ειναι δυνατον μωρε..

 

Που παιζεις σημερα να ερθουμε ολοι να σε δουμε? ;)

Δεν μπορει τετοιο παιχτρονι,καπου "καλα" θα εμφανιζεται.

 

Delta 66 εσυ εισαι ρε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπαινω σε αντιπαράθεση με κανενα....I LOVE YOU ALL..που λεει και ο OZZY..απλα περιμενω video απο αυτους που ανεβαζουν mp3 και ζητανε σχολιο..να ναι τυχαιο οτι σχεδον κανεις δεν ανεβαζει video??? ;) μα κανεις????

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώσε το "καλό" παράδειγμα λοιπόν και ανέβαζε εσύ βίντεο να ακολουθήσουν και οι άλλοι. Μιας και πολλοί δεν ξέρουν πως να το κάνουν, δώσε και τις απαραίτητες οδηγίες να τους διευκολύνεις.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..απλα περιμενω video απο αυτους που ανεβαζουν mp3 και ζητανε σχολιο..να ναι τυχαιο οτι σχεδον κανεις δεν ανεβαζει video??? ;) μα κανεις????

 

Γιατί να το κάνουν?

Τί έχουν να αποδείξουν και σε ποιόν??

 

Είναι παράλογο να  ζητάμε απο κάποιον που κάθεται να φτιάξει ένα δικό του κομμάτι ή έστω ένα jam να κάθεται να γυρίσει και με κάμερα την στιγμή του...making of της ηχογράφησης.

 

Εκτός κι αν εννοείς να βάλει απλά μια καμερούλα να γράφει και να ακούσουμε μια εξωτερική ηχογράφηση η οποία δεν θα αντιπροσωπεύει καθόλου τον συνολικό ήχο του κομματιού που έκατσε και ψάχτηκε για να φτιάξει.

 

Εκτός ακόμα πάλι αν εννοείς η ηχογράφηση να γίνει μόνο για την κάμερα...(πράγμα που ο DIMIS75 έχει κάνει στο παρελθόν..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το θιγετε ρε παιδια,

πως γινεται να κανουμε βιντεο αλλα ο ηχος να ακουγεται αυτος του cubase? Οχι σαν εξωτερικη ηχογραφηση αλλα αυτος μεσα απο το προγραμμα.

Νομιζω ειναι λιγο μανουρα ε?

 

Εγω βιντεο να παιζω στο σπιτι μου παντως δεν ανεβαζω. Οποιος θελει να με δει απο live ξερει που να παει. Ασε που δεν ειμαι και ωραιος με τις πυτζαμες.

 

Παντως να καθεσαι ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ που σου ερχεται κατι, να το τραβας βιντεο, πολυ ψωνιο ρε αδερφε μου.

ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ για να μην τον αμφισβητησουν

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου