Προς το περιεχόμενο

clip: animae & spyrosch


animae

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρε τα πουλάκια μου  ;D

Κλιπάκι; Κλιπάκι; Για να ακούσω...

 

*τσερεμόνη ακούει κλιπ

 

Ωραία και "άρρωστη" σύνθεση  :P , η φωνή μ'αρέσει! Το πακέτο ακούγεται πολύ καλό στα τρισάθλια ηχεία του λαπτοπακίου μου, ανυπομονώ να το ακούσω και σε κάτι πιο σοβαρό.

 

Well done guys  8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ευχαριστώ όλους όσους μπήκαν στον κόπο και άκουσαν το κομμάτι και σχολίασαν :)

 

oizgeorge και bluezlick, δεν ξέρω για την φωνή, αρχικά είχα και γω αυτή την εντύπωση, αλλά το έχω αφήσει προς το παρόν. Από βδομάδα όμως που θα υπάρχει χρόνος, παίζει να το δοκιμάσω.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oizgeorge και bluezlick, δεν ξέρω για την φωνή, αρχικά είχα και γω αυτή την εντύπωση, αλλά το έχω αφήσει προς το παρόν. Από βδομάδα όμως που θα υπάρχει χρόνος, παίζει να το δοκιμάσω.

 

οκ ψαξ' το με την ησυχια σου και πες μας

 

παντως το κομματι ηταν φανταστικο no matter what  ;)

Βι βιλ βι βιλ ροκ γιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Mετά από ένα χρόνο και κάτι τελικά ξανασχολήθηκα με το κομμάτι.

 

Γενικά υπάρχει μια συνολική βελτίωση του ήχου (πιστεύω τουλάχιστον) ώστε να δικαιολογεί το ξαναποστάρισμα του κομματιού.

Αναμένουμε σχολιασμό :)

 

http://www.box.net/shared/19zqukpehn

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

! Στο μυαλό  μου είστε! Έτυχε να ακούσω το κομμάτι πρώτη φορά πριν μερικές μέρες και δεν έχω προλάβει καν να πω τα καλά λόγια στον Σπύρο, αλλά δεν ήθελα να ξεθάψω και το θέμα!!

Πάω να το ακούσω τώρα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κομμάτι συνθετικά και τεχνικά για ελληνικά δεδομένα είναι μίλια μπροστά!

Και η παραγωγή είναι εξίσου καλή.

Μπράβο παίδες!Keep it up! :)

Greg Howe scares me..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κομμάτι είναι πολύ μπροστά για οποιαδήποτε δεδομένα και όχι μόνο για τα ελληνικά. Το οτι θα μου άρεσε ήταν σχεδόν σίγουρο καθώς γνωρίζω τις επι μέρους δουλειές σας, οπότε με χαροποίησε πολύ και μόνο η δημιουργία της συνεργασίας σας.

 

Το ιδιαίτερα θετικό όμως που συμβαίνει είναι οτι παρά τη θετική μου προκατάληψη (την οποία κερδίσατε εντελώς δίκαια), αποδεικνύεται σε μένα οτι ένα μουσικό κομμάτι αρκεί να είναι προσεγμένο και αισθητικά άρτιο για να αρεσει και δεν έχει καμμία σημασία το είδος στο οποίο ανήκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ιδιαίτερα θετικό όμως που συμβαίνει είναι οτι παρά τη θετική μου προκατάληψη (την οποία κερδίσατε εντελώς δίκαια), αποδεικνύεται σε μένα οτι ένα μουσικό κομμάτι αρκεί να είναι προσεγμένο και αισθητικά άρτιο για να αρεσει και δεν έχει καμμία σημασία το είδος στο οποίο ανήκει.

 

+1

 

Παρεπιπτόντως προφανώς υπάρχει και κάποια δουλειά του animae που δεν έχω ακούσει κάπου εδώ μέσα ή σε myspace? Τα του Σπυρου τα ξέρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου