Προς το περιεχόμενο

To Volume Pedal μου "σκοτώνει" το σήμα...


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποιο απ ολα τα μοντελα ernie ball προτεινετε ? απ οτι βλεπω υπαρχει ενα για passive και αλλο για active μαγνητες.

το χρειαζομαι και εγω μονο για live κατασταση και απισης ειναι καλο το οτι εχει και εξοδο tuner.

ειμαι και εγω παθων απο το boss μου.θα δω διαφορα? ειναι σε ικανοποιητικα επιπεδα? απο που μπορω να το παρω αθηνα,επειδη το χρειαζομαι α μ ε σ α ???em.icon.blackeye.png

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά !?! Αυτό θα έπρεπε να είναι είδη γνωστό εδώ μέσα!!!

Volume pedal = Ernie Ball .-

Με οικονομικότερη λύση (και σε χρήμα και σε χώρο) τα VP Junior. Έχει δε γέλιο η αντικατάσταση στο κορδονάκι, το μόνο ευάλωτο σημείο του.

 

Spimav_z δες στον Ζοζεφ!

Tigka metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok.thanx a lot.

παντως πληροφοριακα κατεβαινω αυριο αθηνα για ενα διημερο και θελω να μαθω αν μπορω να το βρω και σε καποιον αλλο,φτηνοτερο ενδεχομενως.(διαμαντοπουλο,καγκμακη....????)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Καγμάκης έχει τα Morley στη βιτρίνα, αλλά στον Διαμαντόπουλο είναι πολύ πιθανο να βρεις τα Ernie Ball. Ίσως βέβαια και να χρειαζεται να το παραγγειλει. Δες το, αλλά στον ΖΟΖΕΦ θα το βρεις σίγουρα.

Tigka metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου