Προς το περιεχόμενο

Heavy relic για τη κουκλα μου. Μέρος 2ο.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γ***τη ειναι Τασουλη...

 

Ρε παιδες, ποιος προσδιοριζει το relic μιας κιθαρας αν θα ειναι heavy ή light???

 

Αν βλεπατε την ιδια κιθαρα με ενα τιτλο fender strat 63' original θα την προσκυνουσατε... Sorry κι ολας... γνωμη μου  8)

Jizzzzzzzzzzzzzzzz da pit!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φίλε μου εμένα με χάλασε λιγάκι.Δεν φέρνει πρός φθορά που προήλθε απο τα χρόνια χρήσης και τα χιλιόμετρα που έχει τρέξει το όργανο.

Σαν να πήρε φωτιά και ότι γλυτώσαμε γλυτώσαμε μου φαίνεται το πράγμα.Αλλού είναι κουφέτο και αλλού στραπατσαρέτο!!!

Το θέμα βέβαια είναι εσύ να γουστάρεις.Εμείς απλώς λέμε τη γνώμη μας χωρίς κακία πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να συμπληρωσω οτι με τα χρονια, ο,τι hardware φαινεται "νεο" σε σχεση με την υπολοιπη κιθαρα, θα δεσει με το relic. Ισως ειναι κι αυτο που σας ξενιζει.

Jizzzzzzzzzzzzzzzz da pit!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδι μου αυτο δεν ειναι χεβυ ρελικ ειναι "τελευταια στιγμη καταλαβα οτι δεν ειναι καυσοξυλο".

Τεσπα αν σου αρεσει εσενα λογος δεν πεφτει σε κανεναν εγω προσωπικα δεν γουσταρω ουτε γρατσουνια πανω στην κι8αρα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες και που να δείτε την κιθάρα του Rory. Αν και φαντάζομαι πως κάπου θα την έχετε πετύχει. Εκεί να δείτε heavy relicking. Ο τύπος την είχε πλακώσει με χλωρίνες ή κάτι παρόμοιο. Έχουν φύγει χρώματα, χτυπήματα, από όλα είχε ο παχτσες...

Η κιθάρα τα σπάει. Είναι αλητεία τρελή!  :)

 

Και οι Les Paul θα ουρλιάζουν στο φεγγαρόφωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την λυπήθηκε η ψυχή μου την κιθαρίτσα :o

και ναι είναι προφανές πως είναι τεχνητή η φθορά και όχι φυσική

Τι μανία και αυτή ρε παίδες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου