Προς το περιεχόμενο

Schecter με Seymour D. Blackouts;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι οντως ο ντουκας ειναι καλος απο οσα εχω ακουσει και εχω επικοινωνισει μαζι του παλαιοτερα που ενδιαφερομουν για την hellraiser.Mην σας απασχολει η αποσταση καθως μπορει να γινει συνενοηση και να σας την στειλει π.χ με κουριερ(στειλτε mail να μαθετε)... Kαι custom κιθαρες κανει Nik Huber...και αν δεν κανω λαθος πρεπει να εχει μια ο ffmakis οποτε οποιος ενδιαφερεται ας ρωτησει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και στην hellraiser νομιζω μια αρκετα σεβαστη διαφορα απο thomann...και πραγματικα ειναι η πρωτη φορα που βλεπω οτι ο θωμας δεν εχει τις καλυτερες τιμες..γτ ειναι γελοιο οταν πλεον οσοι ασχολουνται με μουσικη ξερουν το thomann και πας σε μαγαζια εδω στην ελλαδα και σ λενε epi les paul custom 800E  :o :o που ακουστηκε???

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τιμες παιζουν παντου...αλλου πανω αλλου κατω :) Το καλυτερο που εχει να κανει καποιος ειναι ''μια πολυ καλη ερευνα αγορας μεσω google ;) και μετα βλεποντας και κανωντας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το καλυτερο που εχει να κανει καποιος ειναι μια καλη ερευνα... ;)

Απλα μου φανηκε γελοιο οταν εχω δει σε dv,musicstore,thomann την τιμη της custom epi και παω και μ 800Ε και τον λεω ειναι σχετικα ακριβη υπαρχουν Gibson στην τιμη της...και μ λεει χαρακτηριστικα "Οι ελληνες τι ειμαστε κλεφετεσ??"

σκεφτηκα να τον απαντησω..αλλα ειχε ενα Half stack που δεν ειχα πετυχει σε κανενα μαγαζι και ηθελα να δοκιμασω....::)

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα  :D ρε freddy ως τα σκεφτεσαι αυτα???

μια απορια εχω

το floyd rose κλειδωνει η 8α μ βγαλει τν πιστη??

 

Εχω δει πολλες-πολλες  αγγλικες-αμερικες κομμωδιες μαζι με ενα φιλο και εχουμε αποκτησει μια περιεργεη αισθηση του χιουμορ.

Οσο για την telesound δεν ξερουν καν οτι υπαρχει blackjack 7χορδη den ti fernoyn kan.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω 8ελω τν 6χορδη blackjack οχι τν 7χορδη!!!!

αυτιν π παρα8ετω στιν αρχη τ φορουμ

και στην περιπτωση τ tremolo υπαρχει καποιος οδηγος για κουρδισματα κ τετοια??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου