Προς το περιεχόμενο

Κώστας Βρετός - επαθα πλακα...


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι να κλασει το hard rock μπροστα στον ΒΑΣΙΛΙΑ αγορι μου! ;D ;D

 

Τους δισκους του Elvis τους εχω φαει με το κουταλι και παιζω Elvis και με την μπαντα

 

ΣΩΣΤΟΣ!

 

:)

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αυτο περι 'αλητειας' και 'να εχει πιει jack' , ειναι υποκειμενικος παραγοντας .Εμενα τουλαχιστον δεν μου αρεσουν αυτα να φαινονται στην μουσικη .  .Απο τα video που εχω δει με Ελληνες στο youtube μου αρεσε , το παιξιμο του Alex Φλουρος ,αν τον γραφω σωστα  

και ο Βρετος εντυπωσιακος , μου αρεσαν και οι φρασεις του και το συναισθημα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ακουστικό ήταν, αν μη τι άλλων, γλυκό. Έτσι όπως τον έβλεπα μου ήρθε στο μυαλό ότι κάλλιστα θα μπορούσε να κάνει τη διαφορά shreddarοντας σε ακουστική πράγμα που θα ακουγόταν πρωτότυπο (σχετικά) ή να κάνει τίποτα πιο μυστήριο με την ηλεκτρική, όπως έκανε το βλαχαδερό ο Michael lee Firkins ;D ;D μιας και η τεχνική δε λείπει απ τον Βρεττό

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να κλασει το hard rock μπροστα στον ΒΑΣΙΛΙΑ αγορι μου! ;D ;D

 

Πάμε να κάψουμε όλα τα δισκάδικα, mp3δικα και να περάσει νόμος να πουλάνε μόνο elvis και ρεμπετικολαικά.

 

:o

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε να κάψουμε όλα τα δισκάδικα, mp3δικα και να περάσει νόμος να πουλάνε μόνο elvis και ρεμπετικολαικά.

 

:o

 

κ u2  ;)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε να κάψουμε όλα τα δισκάδικα, mp3δικα και να περάσει νόμος να πουλάνε μόνο elvis και ρεμπετικολαικά.

 

:o

 

κ u2  Wink

 

ξεχασατε να τραβηξετε το καζανακι...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ο Διχτάτορας Σκηνοθέτης

 

Σε μιά της μόδας περιοχή της πρωτευούσης έμενε ένας πικραμένος κινηματογραφιστής που ήταν καλοβολεμένος περουσιακώς και τον καλούσαν οι νεόπλουτοι του συναφιού του και σε νησιώτικες βίλλες το καλοκαίρι αλλά δεν μπορούσε να το χωνέψει ότι οι ταινίες που εσκηνοθετούσε –πάντα με λεφτά των φορολογουμένων λόγω επαφών κάποιου επιπέδου- όχι μόνο δεν βγάζαν φράγκο αλλά πολύς κόσμος πίσω απ’την πλάτη του, και ακόμη και σε έντυπα, λέγανε ότι επρόκειτο γιά σινεάστ ανάλατον και κινηματογραφικώς τούβλο ψευτοκαλλιτέχνη της πυρκαγιάς . Μέχρι που σκεφτόταν πότε-πότε και να αυτοκτονήσει για να μάθουνε, αλλά τελικά βρήκε την λύση. Αφοσιώθηκε λοιπόν στην πολιτική κι όταν στο τέλος έγινε πρωθυπουργός τόριξε στο διχτατορικό και έβγαλε ‘αποφασίζουμε και διατάσσουμε’ και υποχρέωνε επί ποινή κάθειρξης τριετίας όλους τους ενήλικες πολίτες άντρες και γυναίκες να βλέπουν υποχρεωτικά μιά φορά τη βδομάδα σε αιώνια δήθεν πρώτη προβολή την μεγάλη του ταινιακή τριλογία ΕΙΜΑΙ – ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΑ – ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΑ ΣΑΝ ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ» που κρατούσε εφτάμισι ώρες.

Τελικά όμως , μετά από δυό μήνες , σε μια βραδινή προβολή που ήταν κι ο ίδιος στο θεωρείο γιατί θα του απένεμε κι άλλο βραβείο ένας απ’τους υπουργούς του, του τη μπουμπούνισε απ’την καμπίνα προβολής ο χειριστής , πούχε σχεδόν τρελλαθεί, μ’ένα επαναληπτικό κυνηγετικό, πέντε φυσίγγια στα μούτρα και στό στήθος κι έτσι απαλλάχτηκε η χώρα απ’τον αδίσταχτον αυτόν και σηκώθηκαν όλοι και χειροκροτούσαν.

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου