Προς το περιεχόμενο

fret dress. Καθε πότε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα,

ο τιτλος τα λεει ολα πιστευω....απλα δεν μπορω να καταλαβω (προφανως εχω πολυ απειρο ματι..) πότε σε μια κιθαρα τα ταστα της θελουν fret dress...υπαρχει καποιος ας το πούμε γενικος κανόνας???

ευχαριστω!

ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα βαζεις ss frets και δεν χρειαζεσαι ποτε ξανα  fret dress!

Αμα θες τα κανονικα , κοιταξε να στο μερος της ταστιερας που παιζεις πιο πολυ αν εχουν αρχισει και τετραγωνιζουν τα ταστα Ή αν ακους τασταρισματα ξαφνικα χωρις να εχεις πειραξει προηγουμενως τιποτα

Tone is in the ear of the beholder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τιποτα δε θελω να αλλαξω ταστα.....κ δεν υπαρχει λογος αφου η κιθαρα ειναι μολις 3 χρονων...θενξ παντως για την απαντηση!

ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τιποτα δε θελω να αλλαξω ταστα.....κ δεν υπαρχει λογος αφου η κιθαρα ειναι μολις 3 χρονων...θενξ παντως για την απαντηση!

 

δεν παιζει ρολο αυτο!

εγω αλλαζω ταστα καθε 2 χρονια το πολυ

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα 3 χρόνια δεν έχουν να πουν κάτι

ανάλογα με τη δύναμη που βάζεις, τις ώρες που παίζεις και την ποιότητα των τάστων αλλάζεις ή τρίβεις

 

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα βαζεις ss frets και δεν χρειαζεσαι ποτε ξανα  fret dress!

 

τα ss δεν ειναι λυση,αλλαζουν τον ηχο!

γενικως μην τρελενεσαι με την αλλαγη των ταστων,,,,οταν ερθει η ωρα τους θα το καταλαβεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου