Προς το περιεχόμενο

κοριτσακι super star


harisexp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνωμη ρε παιδια, αλλα τετοια ταλεντα ειναι γεματη η Ελλαδα.

 

χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααααααα. :P

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημείωση: Το βίντεο είναι του 2005 νομίζω άρα τώρα είναι ήδη 15-16 και έχει κάνει κάτι σαν καριέρα στην Αμερική!

 

Πάντως μιλάμε για ταλέντα απ'τα λίγα, όταν το άκουσα πρώτη φορά είχα βιώσει την ανατριχίλα στο πετσί μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Σημείωση: Το βίντεο είναι του 2005 νομίζω άρα τώρα είναι ήδη 15-16 και έχει κάνει κάτι σαν καριέρα στην Αμερική!

Και τα μαρκετίνγκ θηρία την παρουσιάζουν ακόμη σαν 11χρονό... http://www.biancaryan.com/ Κοίταχτέ φώτος...

 

Τι κρίμα τα παιδάκια μια ζωή. Πώς να αντέξει ένα 11χρόνο στην φήμη και την βρώμα που εστιάζεται στην ηλικία της; Πότε θα ξεφύγει ξαφνικά και ή θα κόψει γουλί τα μαλιά της ή θα ξεκινήσει τα ημί-γυμνα βίντεο κλιπ με dirty κλπ? Η disney πήρε δύο άλλες αρκετά αργότερα... απο τα 11. Ετούτη;

 

Κρίμα! :(

 

(και ναί, είμαι "φαν" και των τριών που αναφέρω, της Bianca και των δύο ακατανόμαστων, μην με παρεξηγήσετε, απλά λέω τώρα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nicola πολυ σωστη η παρατηρηση σου, ειναι μια αλλη πλευρα του θεματος που μερικες φορες αγνοουμε.

Να βαλω και ενα αλλο βιντεακι , αυτο το μικρο εχει πλακα (με την καλη ενοια).

 

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου