Προς το περιεχόμενο

Robert Plant & The Strange Sensation - Hey Joe


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελπιζω να κανεις πλακα. Καλα, οχι κι οτι νεος ηταν και πολυ καλυτερος, αλλα εχει τραγουδησει 4-5 τραγουδακια που ηταν (ψιλο)καλα.

Τωρα γιατι, και μονο το ονομα, να κανει καποιους να χειροκροτανε, ακομα κι αν ο αλλος κλανει απο το στομα, ακομα δεν το εχω καταλαβει

 

κοίτα να δεις, στους zeppelin πολλές φορές με εκνευρίζει απίστευτα με τα ah-ah-ah, ooooh-baby, και κάτι ψιλά που είναι για να σπάνε τζάμια (αισθάνομαι την πίεση σε κάποιους να ανεβαίνει). Και ναι ρε playloud, ο Gillan και ο Dio έχουν καλύτερη φωνή ( :)) Αλλά τον είδα πρόπερσι στο Terravibe, και ήταν εκπληκτικός. Έχει φοβερή μπάντα, η οποία βγάζει με τον Plant καταλύτη, φοβερά πράγματα και μοντέρνα. Ο τύπος έχει τρελή αύρα ("τα έζησα όλα, και τώρα είμαι εδώ και είμαι καλά") και η φωνή του έχει ωριμάσει φοβερά. Επίσης ότι παίξανε από zeppelin ήταν εκπληκτικό, έμεινα ΛΛαλλάκας σε λέω.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου