Προς το περιεχόμενο

Guitar String action Gauge


ex-latinangelgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειδα οτι απο αμερικη το συγκεκριμένο εργαλείο έχει 14 euros μαζι ομως με μεταφορικα και taxes παει πανω απο 50. Υπαρχει καποιο μαγαζι στην ελλαδα η ευρωπη οπου μπορω να τα αγοράσω γλυτώνοντας τα περττα εξοδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατεβάζεις, το εκτυπώνεις, το κολλάς σε ένα χαρτόνι, το κόβεις προσεκτικά και είσαι οκ :)

 

 

http://www.pickguardian.com/pickguardian/Images/Pickguardian%20Neck%20Radius%20Gauges.pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα οτι απο αμερικη το συγκεκριμένο εργαλείο έχει 14 euros μαζι ομως με μεταφορικα και taxes παει πανω απο 50. Υπαρχει καποιο μαγαζι στην ελλαδα η ευρωπη οπου μπορω να τα αγοράσω γλυτώνοντας τα περττα εξοδα?

 

http://www.stewmac.com/shop/Tools/Measuring_tools/String_Action_Gauge.html

 

9 ευρω ειναι τα μεταφορικα στο περιπου και προφανως δεν θα εχεις εξοδα εκτελωνισμου, γιατι εκτός των αλλων ειναι μικρο το συνολικο ποσο...

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.stewmac.com/shop/Tools/Measuring_tools/String_Action_Gauge.html

 

9 ευρω ειναι τα μεταφορικα στο περιπου και προφανως δεν θα εχεις εξοδα εκτελωνισμου, γιατι εκτός των αλλων ειναι μικρο το συνολικο ποσο...

το ξερω αυτο το site...απο εκει πηγα να παραγγειλω και μου ειπε τρελα νουμερα για taxes ιδιως..το εργαλειο μαζι με μεταφορικα κοστιζει 14+11,5 euros αντιστοιχα. Απο την αλλη ομως ο τυπας δεν μπορεσε να μου πει ακριβως εξοδα εκτελωνισμου. Κια δεν θελω να ρισκαρω πληρωνοντας στο τελος καμια 50 ευρω συνολο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχουν εξοδα εκτελωνισμου , θα ερθει απευθειας στο σπιτι σου.

 

Παντως σε διαβεβαιωνω οτι 2-3 φορες θα το χρησιμοποιησεις , οποτε........

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξερω αυτο το site...απο εκει πηγα να παραγγειλω και μου ειπε τρελα νουμερα για taxes ιδιως..το εργαλειο μαζι με μεταφορικα κοστιζει 14+11,5 euros αντιστοιχα. Απο την αλλη ομως ο τυπας δεν μπορεσε να μου πει ακριβως εξοδα εκτελωνισμου. Κια δεν θελω να ρισκαρω πληρωνοντας στο τελος καμια 50 ευρω συνολο

 

8w1chk1eaec2bish7iek.jpg

 

Δεν υπαρχουν εξοδα εκτελωνισμου, ειναι μικρο το ποσο...

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραψει δεν γραψει gift δεν εχει καμια σημασια, δεν εχει εξοδα εκτελωνισμου (τουλαχιστον αν παρεις μονο αυτο)...

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραψει δεν γραψει gift δεν εχει καμια σημασια, δεν εχει εξοδα εκτελωνισμου (τουλαχιστον αν παρεις μονο αυτο)...

το παραγγειλα...και ο Θεος βοηθος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παραγγειλα...και ο Θεος βοηθος

 

Φίλε μου ηρέμησε, καλά σου τα λέει ο Freedom.  ;) Σε ένα φακελάκι όπως αυτά που στέλνουμε τις επιστολές θα σου έρθει.

 

 

Παντως σε διαβεβαιωνω οτι 2-3 φορες θα το χρησιμοποιησεις , οποτε........

 

Γιατί το λες αυτό? Έχω ένα εδώ και διόμιση χρόνια, και σε διαβεβαιώ με τη σειρά μου ότι το έχω χρησιμοποιήσει... τριψήφιο αριθμό φορών.  ;)

 

Εξάλλου, χαρά στο κόστος...  ;D

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου