Προς το περιεχόμενο

Damage Control Solid Metal ή AMT Pedals ???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ έχω δει βίντεο απο το αντίστοιχο ασημένιο που είναι για πιο overdrive φάσεις.Ομολογώ ενθουσιάστηκα λίγο.ΜΟυ άρεσε που έχει αρκετές επιλογές για διαμόρφωση ήχου και ο ήχος αυτός καθε αυτός ήταν in your face.Φαντάζομαι αυτό που είναι για πιο κάφρικες καταστάσεις θα τα σπάει.Είδωμεν...

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω στείλει email στο musictoyz, εδώ και μία βδομάδα σχεδόν και δεν μου έχουν απαντήσει ακόμα... :x Έχει πάρει κανείς απο κεί τίποτα ? Σε πόσο καιρό θα φτάσουν άραγε Ελλάδα? Και τι παραπάνω θα πληρώσω πέραν από την τιμή και τα μεταφορικά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έψαξα αλλά είναι ακριβό... Γύρω στα 300 ευρώ, δηλαδή όσο το έχει και ο Διαμαντόπουλος... Μόνο από Αμερική είναι πιο φτηνά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα ένα μαγαζί που στέλνει παγκοσμίως και με δωρεάν μεταφορικά άνω των 99$... Το εν λόγω μαγαζί πουλούσε και κάτι ρώσικα AMT Pedals, και μου φάνηκαν πολύ καλά... Έχει δοκιμάσει ή ακούσει κανείς κανένα τέτοιο? Συγκεκριμένα σκέφτομαι το California Sound, για leadaκια φαίνεται πολύ καλό... Για ρυθμικά δεν ξέρω... ¶λλες επιλογές το Metalizer, Extreme III, Fatal Tube...

 

 

Και ένα link ;) : http://www.amtelectronics.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου