Προς το περιεχόμενο

Judas Priest (metal meltdown) by dimis75 band


kostaras75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον.Ξεθαψα ενα βιντεο απο ενα live που καναμε στην Πατρα στο Συνεργειο club πριν μερικα χρονια.Το ποσταρω περισσοτερο για να δειξω το χαβαλε που καναμε τοτε που βγαιναμε να παιξουμε οπως οπως.Προβες περιπου μια καθε 15 μερες.Ερημην παρασταση δηλαδη.Ο τραγουδιστης (σιγουρα σε καποιους θα θυμιζει κατι ο συγκεκριμενος) με το χαρτι στο χερι για να ειμαστε σιγουροι οτι θα τα πει καλα ;D ;D ;D ;D.Ο ηχος στο βιντεο δεν ειναι καλος μιας και η καμερα βρισκοταν στου διαολου τη μανα.Οχι βεβαια οτι ο ηχος στο κλαμπ ηταν καλος.Ουτε soundcheck ουτε τιποτα.Ανεβαινε το καθε γκρουπ και επαιζε με κανα δυο ρυθμισεις.Το stage λιγο μικρο (εγω είμαι πισω απο τον τραγουδιστη και κατω απο τον μπασιστα :-\ :-\ :-\) που δεν σου εδινε πολλα περιθωρια κινησης.Τουλαχιστο την βρηκε ωραια ο κοσμος που ηταν εκει (ετσι μας ειπαν μετα δηλαδη).

Θα εβαζα και τα αλλα κοματια που παιξαμε αλλα λογο ηχου πιστευω θα ηταν κουραστικο να τα παρακολουθησετε.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=2h4nheXMvVU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυο πραγματα εχω να πω .................................................

 

τα σεβη μου στον τραγουδιστη (ειδικα εκει που σηκωνει το χαρτι και τα λεει απο μεσα) και οι ψηλες του ηταν το κατι αλλο ;D

τα σεβη μου στον μπασιστα....για το κοπανημα που ριχνει........ ;D

αυτα ειναι live....αν και τη σιχαινομαι αυτη τη μπαντα και γενικα αυτο το ειδος....πιστευω οτι θα περναγατε καλα τοτε :P

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το stage λιγο μικρο που δεν σου εδινε πολλα περιθωρια κινησης

 

Μικρο δε θα το  ελεγα... ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ισως  ;D ;D ;D

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε, ο τραγουδιστης σαν τον Labrie στα νιατα του δεν ειναι?

;D ;D ;D ;D ;D

 

Παντως αν μη τι αλλο ειναι αξιοπρεπες και παρα τον κακιστο ηχο φαινεται οτι τα σπατε, χαμος

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα εγινε χαμος γιατι ειχαμε και το καλυτερο playlist (αυτο φανηκε στην πορεια και αφου επαιξαν ολα τα group).Αυτο που μας εφτιαξε ηταν οτι ο κοσμος εδειχνε οτι γουσταρε και αυτο μας ανεβασε παρα πολυ αλλα απο την αλλη ο ηχος μας εριχνε εξισου πολυ.Ηταν τοσο χαλια που σε καποια κομματια δεν ακουγαμε και επρεπε να μετραμε για να μην βγουμε εκτος αλλα σε πολλα σημεια δεν τα καταφεραμε και φυγαμε.Δεν ξερω ποσοι το πηραν χαμπαρι μεσα στο χαμο αλλα ενταξει δεν πανε και ολα καλα παντα.

To playlist ηταν:

1) Helloween - A Tale That Wasn't Right

2) Ozzy - Mr. Crowley

3) Judas Priest - Leathel rebel

4) Helloween - Eagle Fly Free

5) Stratovarius - Stratosphere

6) Judas priest - Metal Meltdown

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που ειναι το leather reber???

που ειναι το leather reber???

που ειναι το leather reber???

που ειναι το leather reber???

που ειναι το leather reber???

που ειναι το leather reber???

LEATHER REBEEEEEEEEEEEEEEEEEELLLLLL!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου