Προς το περιεχόμενο

Service KORG M1


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα παιδες. Εχω ενα Μ1 το οποιο χρειαζεται service. Οταν επικοινωνησα με το BON studio μου ειπαν οτι σταματησαν να επισκευαζουν Μ1 πανω απο μια 10ετια. Εχετε λοιπον να μου συστησετε κανεναν μαστορα ωστε να καταφερω να κανω την επισκευη που επιθυμω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει προβλημα το κουμπι program. Το πατας κ δεν αποκρινεται. Ετσι αν γυρισεις σε global η σε combi δε μπορεις να επιστρεψεις στο program παρα μονο με restart. Αθηνα ειμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το tact switch κατω απο το κουμπι, χρειαζεται αντικατασταση.

Ανταλλακτικο μπορεις να βρεις πολυ ευκολα σε μαγαζια ηλεκτρονικων και δεν κοστιζει πανω απο 0,5 ευρο.

Μπορει να στο φτιαξει οποιοσδηποτε εχει εμπειρια σε επισκευη πληκτρων και οχι μονο η αντιπροσωπια.

Δυστηχως δεν μπορω να σου προτεινω καποιον τεχνικο  γιατι δεν ειμαι απο Αθηνα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα φιλε μου!Θα σου δωσω το τηλ ενος τεχνικου ο οποιος ειναι εντελως αψογος στη δουλεια του

και εχω μεινει το λιγοτερο ευχαριστημενος.Λεγεται Καζαντζιδης Γιωργος 6944508986.

Εργεζεται σε καταστημα μουσικων οργανων στο Μενιδι,Λιοσιων 100.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα τηλέφωνο για τεχνικό στη θεσσαλονίκη γνωρίζετε???Και το δικό μου το Μ1 κλατταρει σιγά σιγά και δε μπορώ να κανω τπτ...

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες...Πριν λίγο μου έσπασε ένα κουμπάκι στο Μ1...Επειδή επείγει να βρω μάστορα λοιπόν στη θεσσαλονικη ας με βοηθήσει κάποιος...

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου