Προς το περιεχόμενο

Διαγωνισμός του Νάκα.


metallicus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως σας φάνηκαν τα 3 συγκροτήματα που βγήκαν πρώτα στον διαγωνισμό του νάκα?Το πρώτο και το τρίτο μου άρεσαν αρκετά αλλά οι ακαπέλα μου φάνηκαν πολύ συνιθισμένοι. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες οτι σου αρεσαν οι τριτοι, και μετα λες οτι οι ακαπελα(οι τριτοι) ηταν πολυ συνηθισμενοι???

Λογικο?

 

Παντως, σχετικα με τα τις Carbonated Lemonade, πραγματικα πιστευω οτι μετρησαν οι γνωριμιες. Ετυχε να τις ακουσω προσφατα, και δε μου καναν ιδιαιτερη εντυπωση. Ενδιαφερον μεν απο αποψη υφους, αλλα πιστευω οτι δεν εχουν να δωσουν πολλα. Εκ των υστερων εμαθα οτι στο live που τις ειδα, παιξαν το setlist που παιζαν ιδιο και απαραλαχτο εδω και ενα χρονο :-\

Τα συμπερασματα ειναι του καθενος :)

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και ο εν λόγω διαγωνισμός είναι (ελαφρώς έως τελείως) παπατζιλίκι, δεν βάζετε και κανένα link ρε παιδιά να δούμε κι εμείς ποιός κέρδισε;

 

Ενδιαφερον μεν απο αποψη υφους, αλλα πιστευω οτι δεν εχουν να δωσουν πολλα. Εκ των υστερων εμαθα οτι στο live που τις ειδα, παιξαν το setlist που παιζαν ιδιο και απαραλαχτο εδω και ενα χρονο :-\

Τα συμπερασματα ειναι του καθενος :)

Το συμπέρασμά μου από αυτό είναι ότι παίζουν μόνο ό,τι θεωρούν πως βγαίνει όπως πρέπει και ασχολούνται μόνο με το δικό τους υλικό και όχι με διασκευές. Δεν βλέπω κάτι μεμπτό σε αυτό.

Υπάρχει μπάντα που παίζει τα ίδια (δικά τους) κομμάτια εδώ και χρόνια και προσωπικά δε με έχει απασχολήσει καθόλου το γεγονός όσο καιρό γνωρίζω τη μπάντα αυτή.

 

Επίσης, πώς καθορίζεται το πόσα έχει να δώσει μια μπάντα; Αν κατάφεραν να πετύχουν ένα ενδιαφέρον ύφος (που είναι το δυσκολότερο άλλωστε), γιατί να μην έχουν να δώσουν πράγματα;

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου