Προς το περιεχόμενο

Αγορα ηλεκτρονικου drum set για αρχαριο!


JR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα νοιζαδες ευχομαι χρονια πολλα και υγεια σε ολους !

Θελω να κανω ενα δωρο στον αδερφο μου ενα σετ ηλεκτρονικα drums.Ο αδερφος μου δεν ξερει τιποτα απο drums,δεν εχει αγγιξει ποτε του αλλα ξερω οτι θα ασχοληθει 100% και οτι θα του αρεσει.Αχρηστα δεν θα πανε σιγουρα.Επειδη δεν του εχω κανει ποτε τοσο ακριβο δωρο θελω να μου πειτε οι εμπειροι ποια θα ηταν η καλυτερη λυση ωστε να μην παρω κατι μαπα.Το μπατζετ κυμαινεται στα...400 με 450 ευρω.

Ευχαριστω προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι πεις μεγαλε...Αν δεν υπαρχουν αλλες γνωμες η παραγγελια εφυγε...

 

Έτσι κ αλλιώς φίλε μου δεν υπάρχουν πολλές επιλογές σε αυτα τα λεφτά (εκτός αν κοιτάξεις μεταχειρισμένα) οπότε παίρνεις ο,τι καλύτερο μπορείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εχεις δικιο.Δεν παιζουν αλλα money και επισης δεν θελω να παρω κατι ακριβο διοτι θελω απλα να ειναι στοιχειωδως(την σκοτωσα την λεξη?) καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.thomann.de/gr/millenium_mps400_edrum_stereo_set.htm

;) ;) ;)

 

Τα παρήγγειλα και εγώ για την πάρτη μου!

 

 

 

 

Τα δοκίμασα και εγώ, αλλά το hi hat δέν τριγκάριζε καλά.

Το ίδιο και στο σέτ που παρήγγειλε φίλος. Χάνει στα γρήγορα χτυπήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δοκίμασα και εγώ, αλλά το hi hat δέν τριγκάριζε καλά.

Το ίδιο και στο σέτ που παρήγγειλε φίλος. Χάνει στα γρήγορα χτυπήματα

Ενταξει ομως πιστευεις για εναν αρχαριο ειναι ενταξει?Η θα τον ενοχλησει σε λιγο καιρο?Προτεινεις κατι αλλο φιλε μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνολο τα δικα σου κανουν 810 γιουρο...σχεδον τα διπλασια απο οσα εχω...οποτε δεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Επειδή πρόκειται για άνθρωπο που δεν έχει πρότερη εμπειρία με τύμπανα, καλά κάνεις και κοιτάζεις σε αυτή την κατηγορία χρημάτων.

Εξάλλου τα τύμπανα δεν είναι ...κιθάρα, εννοώντας ότι μπορούν να αναβαθμιστούν σταδιακά στην περίπτωση που γουστάρει και θέλει να συνεχίσει.

Τα millenium set που πρότειναν κάποιοι πιο πάνω θεωρούνται κατά πολλούς αξιόπιστη λύση για ξεκίνημα.

Ανάλογης ποιότητας μάρκες υπάρχουν αρκετές. Ψάξε κι εδώ στο φόρουμ μέσω της αναζήτησης, και θα βρεις πολλά σχετικά topics.

 

βάλε όρους αναζήτησης millenium , alesis κλπ

 

ψάξου επίσης και σε άλλα σάιτ για προσφορές πέραν του thomann όπως

 

dv247

dolphinmusic

musik schmidt

musicstore.de

 

(προς mods: έβαλα τυχαία ονόματα μαγαζιών και όχι ενός. αν αντιβαίνει των κανόνων βγάλτε τα)

 

 

"ΝΑΙ, τα παιδιά είναι στους δρόμους ξανά!" μεθ.ξωτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου