Προς το περιεχόμενο

Μικρός (σε Watt και διαστάσεις) και καλός λαμπάτος?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιτα και αυτο το κουκλακι δεν το εχω ακουσει απο κοντα μονο γιουτιουμπι αλλα εχω παθει ερωτα http://www.thomann.de/gr/vox_ac4tv.htm δεν διαβασα καπου αν σε περιοριζει καποιο budget.Δυτυχως δεν φαινεται αμεσα διαθεσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

χμμ να σου πω την αλήθεια δε μου πολυάρεσε ο βοξ.. γενικα δε μαρεσουν οι βοξ ενισχυτες ;D

αλλα θα ηθελα να τον ακουσω απο κοντα κ αυτον..

ξερετε κανενα μαγαζι αθηνα που να τον έχει? (οπως και τον φεντερ)

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FENDER 600 Δ.Α.Γ.Κ.Ω.Τ.Ο. !!!! τον ειχα αρκετο καιρο και ειναι παρα πολυ καλη περιπτωση μικρου λαμπτατου.  Ακουστικα με καλυψε πληρως και οτπικα χαιρεσε να τον βλεπεις ο λογος που τον εδωσα ειναι οτι πηρα ενα μεγαλο αδελφο του.

 

Εγω τον ειχα αγορασει απο Καγμακη αλλα πιστυω οτι υπαρχει σε αρκετα καταστηματα http://www.kagmakis.com/details1.php?thepid=1027&thecid=3&thec2id=15&open=1

 

ριξε και μια ματια στο ψαχτιρι του φορουμ υπαρχουν κι αλλα θεματα σχετικα με τον Φεντερακο !!!

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=167449.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα ο δικος μου δεν ειχε καν γειωση!!!!!  ???

ωστοσο εβαλε κυριολεκτικα το χερακι του ο Μητσος (telegun) και τωρα ειναι μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Να ακουσει και μια 6V6 ο ανθρωπος...  ;)

Συμφωνω...(μακαρι να ειχε και ο blues junior 6V6)

Για εντασεις δωματιου(ενταση ικανη να τρελανει συγκατοικο)  ο chamion 600 ειναι ο καλυτερος ενισχυτης...αν εχεις στο μυαλο σου fender ηχο χτυπα τον!

Ωραια καθαρα με το vol ως το 6...απο εκει και πανω αρχιζει και τα παιρνει σιγα σιγα!

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ έχω φάει κόλλημα με τον champion 600! τον δοκίμασα σ ένα μαγαζάκι και δεν ήθελα να φύγω!

 

απ την άλλα είμαι κάτοχος του micro cube και θα έλεγα πως όντως είναι γενικά ότι καλύτερο έχω ακούσει σε portable καταστάσεις.. όχι μόνο λόγω ήχου (που δεν είναι πολύ χειρότερος απ τον champion) αλλά και λόγω ευελιξίας!

 

ενώ με τον champion θα χρειάζεσαι πεταλάκια για ικανοποιητικό gain(έχει πολύ λίγο.. ειδικά με single coils είναι συνέχεια σχεδόν καθαρός) ή delay κτλ(που εγώ τουλάχιστον τα χρησιμοποιώ πολύ) με τον micro cube τα έχεις όλα πανεύκολα και σε αρκετά καλή ποιότητα! ;)

 

όσο για τον ibanez ούτε κι εμένα μου άρεσε.. θα έπρεπε να το λένε valtzitzikee! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sory για το off topic αλλα υπαρχει καποιος τετοιος ενισχυτης μικρος ο οποιος να εχει καλο καθαρο καναλι (μονο)?? χωρις να κρανσαρει σικωνοντας την ενταση ή προκειται για φαινομενο που δεν αποφευγεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου