Προς το περιεχόμενο

Βρειτε το τραγουδι που ψαχνετε απ'το ρυθμο του.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επεσα τυχαια πανω σε αυτο το πολυ εξυπνο προγραμμα ευρεσης τιτλων τραγουδιων και ειπα να το μοιραστω μαζι σας:

 

http://www.bored.com/songtapper/

 

Kανοντας ρυθμικα tap στo spacebar σας συμφωνα με τη μελωδια που εχετε κατα νου παρουσιαζει τα πιθανα τραγουδια μεσα στα οποια πολυ πιθανον να βρισκεται και το ζητουμενο τραδουδι.

 

Κορυφη ε? Ακομα και να μην ψαχνετε καποιο τραγουδι μπορειτε να παιξετε μαζι του δοκιμαζοντας το με καποιο τραγουδι  που ξερετε απο πριν το ονομα να δειτε αν θα το βρει!  ;D

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακα εχει , αλλα δεν ειναι πολυ χρησιμο . βρισκει μονο τις πολυ απλες και χαρκτηριστικες μελωδιες. Βρηκε πολυ ευκολα το τραγουδι των  γενεθλιων , το εμβατηριο γαμου, το the final countown , αλλα δε βρηκε το enola gay , επειδη δε το επαιξα εγω καλα ή επειδη πολλα κομματια εχουν συνεχομενα ογδοα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως δε το επαιξες με την σωστη τεχνικη? δηλαδη με το ενα χερι μελωδια και με το αλλο τσιγαρο , οπως οι μπασιστες στα μπουζουκια . :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φάση έχει.Έπαιξα το smoκe on the water που είναι εύκολη μελωδία και πρώτο πρώτο το έβγαλε.Βέβαια μου έβγαλε και κάτι Hand Of Blood BFMV και τσαντίστηκα ;D

 

Μετά δοκίμασα και το cowboys from hell (ε ζητάω πολλά και εγώ) και φυσικά το αποτέλεσμα καμία σχέση αφού απλώς πατούσα το space συνέχεια με μία παύση κάθε τόσο  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου