Προς το περιεχόμενο

FATAR VMK-161 PLUS ORGAN με πληκτρα Organ ( Waterfall )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το εχω δει πολλες φορες στο διαδυκτιο και θελω να το αγορασω . Το FATAR VMK-161 PLUS ORGAN με πληκτρα Organ ( Waterfall ) λεει η κατασκευαστρια εταιρια οτι ειναι συμβατο με  Apple Logic/EVP88, General MIDI, IK SampleTank, MOTU Mach 5, Propellerhead Reason,

  Spectrasonics Atmosphere, Steinberg Cubase,

  Synthology Ivory and Native Instruments , Absynth B4, Elektrick Piano FM7, and Pro-53 . Μεχρι εδω καλα , αλλα κατα ποσο εχει καλο κλαβιε ; Το εχει δοκιμασει καποιος να μου πει την γνωμη του ; Η εστω αν γνωριζει καποιος τι ειδους < τεχνολογια ειναι τα Waterfall keyboard > ; Μεχρι τωρα χρησημοποιοουσα synthsizers τυπου Korg triton , M1 , yamaxa sy77 , DX7 , Roland D50 κτλ . Το συγκεκριμενο <Το FATAR VMK-161 PLUS ORGAN> ( το οποιο το θελω για υπολογιστη ) θα εχει καλυτερο αντικιμενικα κλαβιε ; Περιμωνω τις απαντησεις οσων γνωριζουν . Ευχαριστω .573433_800.jpg

	

Master Keyboards (up to 61 Keys)FATARVMK-161 PLUS ORGAN 		


FATAR VMK-161 PLUS ORGAN

Fatar Studiologic VMK-161 plus Organ, 61 keys, with weighted original style organ keys, Velocity and aftertouch sensitive, Preset locations: 30. Incl. presets Apple Logic/EVP88, General MIDI, IK Sample Tank, MOTU Mach 5, Propellerhead Reason, Spectrasonics Atmosphere, Steinberg Cubase, Synthology Ivory and Native Instruments Absynth B4, Elektrick Piano FM7, and Pro-53, MIDI Connectors:Out, USB, Pedal Inputs 3 footswitch/continuous controller (all programmable), USB powered, LCD Display, Data Entry Dial, Pitch and Mod joystick, 8 Programmable knobs, 9 Programmable sliders, 8 Programmable buttons, 5 Programmable Sequencer Buttons section. Incl. 9VDC 500mA (Tip +) power supply, PS 100 Foot-switch. LxDxH: 94,2 x 35 x 12,2 cm. 11,8kg. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε εχω το μεγάλο αδερφάκι του, το FATAR VMK 188 plus μαι μπορώ να πω ότι είναι ένα πολύ κάλο όργανο, πολύ καλής ποιότητας. Για την δουλειά που το θες (στο σπίτι και όχι μόνο) το συστήνω ανεπιφύλακτα!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω ηθελα να ακουσω την γνωμη καποιου που να το εχει . Απλως το Fatar VMK-188 Plus 88 που γραφεις ξερω οτι εχει Hammer Action πληκτρα ( πιανου δηλαδη ) ( το οποιο δεν θελω πληκτρα πιανου ) ενω αυτο που λεω εγω το

FATAR VMK-161 PLUS ORGAN με πληκτρα Organ ( Waterfall ) ειναι αλλη φαση τα πληκτρα του . Γνωριζεις την διαφορα μεταξυ τους οσο αφορα το πληκτρολογιο ; Εκει εχω εναν ενδιασμο για την αγορα . Ευχαριστω . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου