Προς το περιεχόμενο

"Θα σε ξαναδώ;"


gkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλημέρα, θα θέλαμε τη γνώμη σας για το κομμάτι που ερμηνεύει ο Yorgos Spiridakis σε δική του μουσική και στίχους που έχω γράψει εγώ.

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρων κομμάτι. Αν και δν είμαι ιδιαίτερα σχετικός σε αυτό το είδος θα προτιμούσα μια διαφορετική ενορχήστρωση.

Αλλά παρόλαυτα μόνον εσύ ξέρεις τι ήθελες από το κομμάτι.

P.S: Η φωνή έχει κάποιο εφφέ;

Και οι Les Paul θα ουρλιάζουν στο φεγγαρόφωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, ωραίο το κομματάκι, προσωπικά μου φάνηκε κι εμένα υπερβολικό το εφφέ στη φωνή αλλά μου άρεσαν τα δεύτερα φωνητικά!Η μουσική είναι απλή και ωραία.Θα προτιμούσα όμως να μη τελειώνει έται, απότομα σα να κόβεται το ρεύμα.Οι στίχοι δεν είναι κακοί αλλά δεν μου έμειναν πολλά στο μυαλό από την πρώτη φορά που το άκουσα. Εντάξη, από την άλλη, πιστεύω ότι για να σου μείνει ένας στίχος θα πρέπει να είναι ή εξεραιτικά ηλίθιος ή αρκετά ευφυής, οπότε αυτό σημαίνει ότι είναι κάπου στη μέση, σύμφωνα με το γούστο μου πάντα!Οραία προσπάθεια πάντως, δε με χάλασε καθόλου, μπορεί και να το ξανακούσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Σας ευχαριστώ πολύ που μας ακούσατε.Παρεπιπτόντως να πω ότι με ενδιαφέρει πολύ να συνεργαστώ σαν στιχουργός με μουσικούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες αργότερα...

Συμπαθητικό κομματάκι ! Οι στίχοι ο,τι πρέπει για το είδος , δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα απο αυτα που ακούμε στο ράδιο . Λίγο μέτρο με το vocal effe , ίσως λίγο περισσότερο "γέμισμα" στα ρεφραίν και είναι μια χαρά !

He,that he knows the much and his mind downloads..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου