Προς το περιεχόμενο

Thomas Lang 13/5/2009


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανοιγω αυτο το θεμα για να γραψουμε κατι οσοι πηγαμε στο θωμα

 

Ο τυπος ειναι το ΧΤΑΠΟΔΙ. Κτηνωδης τεχνικη (τα παντα ολα εχει μελετησει).

Εμενα παντως εκτος απο το παιξιμο κ τα stick tricks, τα οποια εχω ξαναδει, με εντυπωσιασε με το μη σταριλικι του και τον αυτοσαρκασμο του (q:γιατι παιζεις acrylic? a: its looks cool). Επισης μου αρεσε που αναφερθηκε στη σοβαρη και συγκεντωμενη μελετη κ ειπε οτι δεν πιστευει στο ταλεντο αλλα μονο στη δουλεια. Τελος πολυ γουσταρα που οταν ρωτηθηκε για πεταλια - ρυθμισεις - ελατηρια - long board κλπ ειπε οτι δεν τον απασχολουν καθολου κ οτι παιζει με τα πεταλια οπως τα βγαζει απο το κουτι....

 

Αντε οποιος ηταν εκει ας πει κατι

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εγω ημουν εκει.....ο τυπος εκτος απο απιστευτος παιχτης μου αρεσε που εκανε κ χιουμορ....εκει που τον ρωτησαν για τα stick tricks που ειπε οτι το αγαπημενο του ειναι''''''κ  εβαλε την μπακετα στην μυτη του''''.... ;D ;D ;D ;D

8εος........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν SUPER!!! Αν και δεν είμαι drummer, πραγματικά μου εκανε εντύπωση. Πολύ καλός!!! πραγματικά σαν χταπόδι.

 

3 kicks (ενα ορθιο σαν floor αριστερά του χωρις δέρμα απο κατω),

4 snares (2 στα πόδια),

(μονο!!!) 2 rack toms, 1 floor,

3 hi-hats (2 αριστερά, 1 δεξια),

διάφορα πιάτα και.........

2 πόδια και 2 χέρια με τις μπακέτες!!!!!!!  ;D  ;D  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου