Προς το περιεχόμενο

Το Gear επωνυμων καλλιτεχνων σε ενα link...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Gear επωνυμων καλλιτεχνων σε ενα link...

 

http://www.uberproaudio.com/content/category/6/20/38/

 

 

 

Εντυπωση μου εκαναν τα monitor που λεει οτι δουλευει ο satriani

 

"This is the Yamaha HS80M "

 

http://www.uberproaudio.com/content/view/105/38/

 

χα χα!

και εσεις μου λετε για genelec και dynaudio!

 

Αστειευομαι φυσικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παρα πολυ καλο....παντως εμενα μου εκναε ενυπωση του collen οι ενισχυτες( εαν βεβαια ισχυει) που λεει για τον λινε 6 vetta και τον fender cyber twin  ::) ::) ::).......ειναι δυνατον να συμβαινει αυτο?...επισης μου αρεσε η τιμη της κιθαρας του satriani με το σχεδιο απο το surfing with the allien ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπηρχε και ενα thread σε ενα γαλλικο forum που ειχε για Παρα παρα παρα πολλους κιθαριστες το gear τους αλλα μου διαφευγει αυτη την στιγμη...

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρα πολυ καλο....παντως εμενα μου εκναε ενυπωση του collen οι ενισχυτες( εαν βεβαια ισχυει) που λεει για τον λινε 6 vetta και τον fender cyber twin  ::) ::) ::).......ειναι δυνατον να συμβαινει αυτο?...επισης μου αρεσε η τιμη της κιθαρας του satriani με το σχεδιο απο το surfing with the allien ;D

 

Για δες και του malcom young twn ACDC που λεει οτι στο τελευταιο αλμπουμ στο στουντιο εγραψε με Amplitube χαχαχαχαχαχα

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπηρχε και ενα thread σε ενα γαλλικο forum που ειχε για Παρα παρα παρα πολλους κιθαριστες το gear τους αλλα μου διαφευγει αυτη την στιγμη...

 

Μαλλον αυτο εννοεις, guitariste.com λεγεται το site

http://www.guitariste.com/forums/pedales-effets-homestudio,le-materiel-des-guitaristes-pros,76579.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δες και του malcom young twn ACDC που λεει οτι στο τελευταιο αλμπουμ στο στουντιο εγραψε με Amplitube χαχαχαχαχαχα

http://www.ikmultimedia.com/amplitube/testimonials/NewsDisplay.php?Id=1994

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη εχω τρελλο κολλημα με το συγκεκριμενο θεμα υπαρχουν πολλα λαθη σε πολλους κιθαριστες...εχω απειρα βιντεο και φωτο απο συναυλιες που αποδεικνυουν αλλο εξοπλισμο...

 

ενα που ειδα ετσι προχειρα ειναι του κιθαριστα των moonspell...και οι 2 παιζουν με μαρσαλλ και συναυλιες και μαλιστα σ ενα βιντεο,στο everything invaded νομιζω δειχνει να παιζουν με μαρσαλλ...παντως σε συναυλια ειναι στανταρντ οτι παιζουν με μαρσαλλ τους εχω δει...τεσπα υπαρχουν αρκετα λαθακια...

 

μου εκανε επισης εντυπωση του πετρουτσι για το eventide...εχει ενα καρο tc electronics δεν καταλαβαινω τι χρειαζεται το eventide...επισης εχει πλακα πως καποια περιοδο τα χε παρει μαλλον χοντρα απ την boss και σε 3 βιντεακια στο youtube παρουσιαζει το rig του με τους dual rectifier και boss  πεταλακια ειδικα το dd-20

 

ασε που εχουν ενα καρο ρακ απο πισω,ασε που τα πεταλακια τους μπορει να ειναι και modded...πιασε τ αυγο και κουρευτο...το ολο θεμα ειναι κοροιδια με τα προσωπικα rig...δοκιμασα κι εγω του zakk wylde με εναν jcm800 που εχω και του malmsteen με εναν 50αρι πλεξι που εχω αλλα απεχουν πολυ απο αυτο που ακους απ τους καλλιτεχνες...θελει πειραματισμο και τιποτ αλλο με οτι πεταλακι και παραπεταλακι και πεταλιερες βρεις μπροστα σου...αυτο για οσους επηρεαζονται απο  μαρκες και διαφημισεις....αφου ειχα δωσει ενα καρο λεφτα για πλεξι,για πεταλακι μαλμστιν,για κομπρεσσορα,για eq,τελικα πολυ ευκολα με μια podxt live το πετυχα σε χρονο dt καρφι στον μαρσαλλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου