Προς το περιεχόμενο

fender jagstang neck pickup


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

SUPERFUNK είχες δώσει παλιά έναν ? οδηγό ? για αγορές μέσω ebay ? κάνω λάθος ??!!! επειδή λέω να κάνω την παραγγελία με τα βαγονάκια απο ebay . Από ότι θυμάμαι είχες πεί ότι δεν βάζουμε την πιστωτική αλλά το email μας ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν εχω δημοσιευσει οδηγο αλλα το μονο που εχεις να κανεις ειναι να γινεις μελος.

Αν χρησιμοποιησεις καποιο email τυπου hotmail,yahoo κτλ θα σου ζητησουν το νουμερο της πιστωτικης σου για ασφαλεια,αν το email address σου ειναι σε καποιον επισημο internet provider δεν θα στο ζητησουν.

Εννοειται οτι πρωτα απο ολα πρεπει να εχεις λογαριασμο στο PAYPAL γιατι χωρις αυτο πως θα πληρωσεις??

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται οτι πρωτα απο ολα πρεπει να εχεις λογαριασμο στο PAYPAL γιατι χωρις αυτο πως θα πληρωσεις??

 

Αυτό είναι που μας έκαψε...

 

Παρήγγειλα απο USA ένα ζευγάρι παπούτσια και κάτι μπλέξιμο έχει γίνει με το PayPal...Μου ζητούν username & password για login, αλλά εγώ δεν συμπλήρωσα κάτι τέτοιο παραγγέλνωντας.... :cry:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΣΟΧΗ καποιος SCAMMER ζηταει να του δωσεις τα στοιχεια σου για να σου κλεψει χρηματα!!ΠΟΤΕ μην τα δινεις και ειδοποιησε ΑΜΕΣΩΣ το paypal!!!!!

 

10 χρονια τωρα δεν ειχα ποτε μου προβλημα με το Paypal ειναι ο καλυτερος & ασφαλεστερος τροπος να πληρωσεις κατι στο εξωτερικο.

 

ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΣΤΟ SITE ΤΟΥ

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου