Προς το περιεχόμενο

new clip Μαύρος πρίγκιπας..


tasosSG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα το ''Παιδικο παραμυθι'' σας παραθετω αλλο ενα κομματι της μπαντας που παιζω και αναμενω εναγωνιως τα σχολια σας...

 

 

 

 

Υ.Γ Να διευκρινισω οτι το κομματι δεν ειναι γραμμενο για τον 'Πριγκιπα της Ζαμουντα'  ;D ;D ;D ;D ;D

www.kerinoi.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα θετικά  :) :

 

1. Καλή δουλειά στις κιθάρες.

2. Καλή σχετικά παραγωγή.

 

Τα αρνητικά  :( :

 

1. Τυπικό κομμάτι (ρεφραιν, κουπλε ακουσμένα).

2. Τυπική φωνή.

3. Ο όλος ήχος (80'ς κιθάρες με ελληνική φωνή) δεν με πεισαν.

4. Τυπικοί στίχοι.

 

Ντάξει θα μπορούσα να μαι πιο επιεικής αλλά δεν έχει νόημα. Γενικά χρειάζεστε δουλειά στη σύνθεση, την τεχνική την έχετε.  :-\

 

Φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

80slogo.jpg

 

 

Χαίτες- κολαν- βάτες και eyeliners: Το μυστικό της επιτυχίας. Vomit.gif

 

Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια...και για τα αναλυτικα σου σχολια περι της μουσικης,παραγωγης κτλ

Μαζεψε μονο τα εμετα σου φευγοντας...

 

www.kerinoi.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Hρεμήστε βρε.  :)  Μην τους ακούς.  Είναι ωραίο. :) Ό,τι πρέπει για να πλησιάσει ρομαντικά ο Μπλου, μυώδης ως συνήθως, τον Herr Superfunk, κάνοντάς του καντάδα με την τετράβιδη 70s Τέλε του.  :)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πέραν της πλάκας, το κομμάτι δεν μου άρεσε. Δεν με τράβηξε ούτε ο στίχος ούτε η γενικότερη αισθητική.

Αλλά αυτό είναι το γούστο μου και ο καθένας έχει διαφορετικό.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με παρεξήγησες. Το smilie πήγαινε στο κολάν και το eyeliner. Όσο για τη μουσική νομίζω ότι η φωτό back to the 80's τα λέει όλα. 30 χρόνια πίσω! Ενώ είναι γνωστό ότι το καλό γούστο βρίσκεται 50 χρόνια πίσω :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο το κομματι (αν και το ηξερα απο πριν, εχω το album)

 

Γενικα και η παραγωγη του δισκου αποτι θυμαμαι ηταν λουκουμι για home φαση ειδικα super (αν την κανατε μονοι σας)

Εχω ξαναπει οτι το εφεδακι μετα gaps στη φωνη μαρεσε επισης!

Τελος και η φωνη του τυπα μαρεσει πολυ σαν χροια κτλ για αρνητικα θα ελεγα λιγο για τα snarια αλλα οχι οτι με χαλανε, απλα δεν ειναι toontrack φαση (με διαφορετικα samples σε καθυ χτυπο), και οι φωνες προς το τελος που ειναι αρκετα low tuned κυριως για τους στιχους που λενε

 

Περιμενουμε δευτερο album!

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτά τα στιχάκια τα τραγουδούσε η Έφη Σαρρή δεν πιστεύω να πάθαινε σοκ κανένας και να ελεγε κοίτα τι τραγούδησε η ρουφιάνα!!!

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι το ροκ δεν το κάνει ουτε η ηλεκτρική ουτε η δίκαση ουτε το νεο εφε της line 6.

To κανει το συνολο μπουσουλας του οποιου ειναι ο λογος!! και κυρίως η ΠΡΟΘΕΣΗ!!!

Με καθε συμπαθεια... ελπιζω να ανεβασεις ενα κομματι που να το γουσταρεις κ συ!

Οσο για την παραγωγη και γενικα για τις παραγωγες, εχουν φτάσει σε ένα σημείο που δεν είναι αυτο που πρέπει να μας κανει εντυπωση. Γνωμη μου ε?? μη με γδαρετε οι παλιουρες...ουτε οι νεωπες

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου