Προς το περιεχόμενο

new clip Μαύρος πρίγκιπας..


tasosSG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Με καθε συμπαθεια... ελπιζω να ανεβασεις ενα κομματι που να το γουσταρεις κ συ!

 

 

Δε καταλαβαινω τι ακριβως εννοεις???

Φυσικα και το γουσταρω το κομματι και σαφεστατα ο στοχος δεν ηταν ουτε τα 60's ουτε τα 70's κτλ αλλα τα 80'ς (αν μπορουσα να πω οτι υπηρχε στοχος) οπως πολυ απαξιωτικα αναφερεται οι περισσοτεροι..

Κατα τη γνωμη μου ειναι μια παρα πολυ καλη μουσικα δεκαετια (οπως και οι προηγουμενες φυσικα)..

Ευχαριστω πολυ βεβαια για τα σχολια σας και σας καλω να ακουσετε και αυτο και να σχολιασετε http://www.noiz.gr/index.php?topic=168940.0

www.kerinoi.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που εννοώ είναι ότι μου φάνηκε σα να βαριέται ο τραγουδιστής το ίδιο το τραγούδι. :)

Σορρυ αν ακουστηκα ερειστικος, δεν ηταν αυτη η προθεση.

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που εννοώ είναι ότι μου φάνηκε σα να βαριέται ο τραγουδιστής το ίδιο το τραγούδι. :)

Σορρυ αν ακουστηκα ερειστικος, δεν ηταν αυτη η προθεση.

 

Μη ζητας συγγνωμη ρε συ..

Κουβεντα κανουμε..  ;)

www.kerinoi.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλή φάση... Νομίζω πως οι κιθάρες θέλουν λίγο πριμάρισμα... Τα drums είναι από Pc? και νομίζω πως σε κάποιες φάσεις υπάρχει μεγάλος επηρεασμός από nightwish... Αλλά σε κάποιες φάσεις είναι πολύ ψαρωτική η παραγωγή. Λίγο οι στίχοι είναι ολίγον τι ασύνδετοι και ψιλοπεσιμιστικοί αλλά επειδή και οι δικοί μας δεν είναι ότι καλύτερο δεν μπορώ να πω κουβέντα!!!χαχαχαχαχα ;););)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου