Προς το περιεχόμενο

fender strat japan 84-87


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα σε ολους τους noizαδες!εχω στην κατοχη μου μια fender japan του 1993 την οποια σκεφτομαι να ανταλαξω με μια αλλη mij της περιοδου 84-87.δυστηχως δεν υπαρχει δυνατοτητα δοκιμης καθως η κιθαρα βρισκεται στιν επαρχια και μαλιστα μακρια.θα ηθελα λοιπον μια μικρη βοηθεια αν γνωριζει καποιος σχετικα με το πια δεκαετια ηταν καλυτερη για τις mij αυτη των 80's η των 90's καθως και οποιαδηποτε αλλη πληροφορια σχετικα με τις strat εκεινης της περιοδου.ο λογος που θελω να ανταλαξω την κιθαρα ειναι οτι η δικια μου εχει διπλο στο bridge και floyd roseΙΙ τρεμολο και θελω μονους κ το vintage tremolo που εχει η αλλη κατ οπιν αλλαγης.

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι και οι δυο δεκαετιες,δεδομενου και του γεγονοτος οτι οι κιθαρες Fender με FR ειναι πλεον ξεπερασμενες (και χανουν σε μεταπωλητικη αξια) & οι vintage style οτι πιο ΙΝ στην εποχη μας το deal μου φαινεται μια χαρα

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου