Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Freakout


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ας γελάσουμε λιγάκι:

 

http://www.youtube.com/watch?v=oepNCiHA1hM

 

Τρελάθηκε ο μικρός.  ;D

 

μεταξύ μας κι εγώ έτσι κάνω όταν δεν μπορώ να παίξω τις ασκήσεις του Guitar Techniques ούτε στην πιο αργή ταχύτητα...

χεχεχε αυτό με το παπούτσι δεν το είχα σκεφτεί... ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταξύ μας κι εγώ έτσι κάνω όταν δεν μπορώ να παίξω τις ασκήσεις του Guitar Techniques ούτε στην πιο αργή ταχύτητα...

χεχεχε αυτό με το παπούτσι δεν το είχα σκεφτεί... ;D ;D ;D

 

Δηλαδή είχες σκεφτεί αυτό με το τηλεκοντρόλ? ? ?  :o :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιζω μονο Pro και Virtua Tennis και βρηκα την υγεια μου. Τι σου κανει ο αθλητισμος ε? Ακομα και μεσα απ'την οθονη ανοιγει το μυαλο!

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον μεσαίωνα θα τον θεωρούσαν δαιμονισμένο, θα τον ξορκίζαν και θα τον καίγαν (όχι απαραίτητα με αυτή την σειρά).

Fender

MIJ Strat Superchamp XD CD-140SCE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχή φαίνεται αστείο αλλά μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα κόβονται τα γέλια... νόμιζα ότι είχα δει αρκετά όσον αφορά στον εθισμό αυτό, αλλά φαίνεται ότι δεν έχουμε δει τίποτα ακόμα. Μοιάζει ανατριχιαστικά με τη στέρηση κανονικής ναρκωτικής ουσίας, και φαίνεται πως αυτά τα κέντρα απεξάρτησης από το ίντερνετ και το gaming αντιμετωπίζουν πολύ σοβαρότερα περιστατικά από όσο νομίζαμε...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι, αναρωτιέμαι πόσο θέατρο είναι. Παραείναι υπερβολή...

Μιας κ έπαιζα κ εγώ αρκετό καιρό (σε σημείο εθισμού) έτσι δε νομίζω να έκανα... Βέβαια δε μου κοψε κανείς το λογαριασμό, εγώ τον έκοψα... τώρα τι να πεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου