Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Freakout


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

bloody: Παραμύθι είναι

 

Άλλα παραδείγματα:

http://www.youtube.com/watch?v=kHmvkRoEowc&feature=PlayList&p=2143FABB45D953DE&index=0&playnext=1

http://www.youtube.com/watch?v=4SeFvuU3pE8

http://www.youtube.com/watch?v=QTjyT00Aekk&feature=related

 

κλπ, κλπ.

 

Μη συνεχίσω, έτσι;

 

Να μη μιλήσω για το παρόν βίντεο στο 1:10. Όταν νευριάζετε εσείς βάζετε τηλεκοντρόλια απο πίσω δηλ;  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Nικόλα δεν σε πολυκαταλαβαίνω... Πρώτον, ο Μπρίτνεϊς πού κολλάει? Δεύτερον, τα άλλα δεν μπορώ να τα δω αυτή τη στιγμή αλλά γιατί να μην είναι αληθινά? Σε πληροφορώ ότι την τρέλα με το ονλάιν γκέιμινγκ την έχω παρακολουθήσει πολύ πριν το WoW (από την εποχή του Quake 2) και το τι έχουν δει τα μάτια μου δεν περιγράφεται. Τρίτον, την κάμερα δεν την έβαλε ο ίδιος αλλά (υποτίθεται) ο αδερφός του... δεν νομίζω να του άρεσε να γίνει διάσημος με αυτό τον τρόπο, ειδικά με τη σκηνή που του κάθεται να βάλει κάτι... χμ.. γιου νόου.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Καταρχήν κι εγώ υπόθεση κάνω. Δεν ξέρω. Και αν φάνηκε να "γνωρίζω" ζητώ συγνώμη...

 

Απλά κάποια απ'αυτά τα έχω ξαναδεί σε άλλα φόρα και γενικά φαίνεται να είναι κοινό μυστικό ότι είναι παραμύθια. Τουλάχιστον αυτό με το Γερμανό παιδί που περιμένει να φορτώσει το CS.

 

Η ιδέα είναι ότι υπάρχει η γενική "μόδα" να κάνουν τέτοια. Υπάρχουν και άλλα βίντεο που είναι περα για πέρα αληθινα (δηλ, μια κοπελίτσα κάνει ένα λαβύρινθο, πετάγεται μια στριγκλιά και μία ασχημομουτσούνα, φοβάται, πετάει μια φωνή και η κοπελίτσα και τελειώνει εκεί. Αυτά μπαίνουν για πλάκα, και οι "παθόντες" δεν πολυ έχουν πρόβλημα. Εν είδη φάρσας). Όπως και ο Britney που το έβγαλε ο ίδιος (άρα το ήθελε, δεν το έκλεψε κάποιος και το έκανε για την φήμη, προφανώς, ακόμη και αν ήθελε να υπερασπιστεί την φτωχή Britney), έτσι και εδώ δύο αδέρφια (ή φίλοι, ή) δείχνουν να κάνουν πλάκα. Η φάρσα συγκεντρώνεται στο σημείο του "πόσος κόσμος θα την πατήσει", ή "σε πόσα φορα θα μας κάνουν hotlinking" κλπ κλπ.

 

______________

 

Όχι ότι δεν υπάρχουν κάποιοι άνθρωποι που παθιάζονται τόσο, αλλά όχι ο συγκερκιμένος, τουλάχιστον έτσι νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ λέω είχαν σκεφτεί οτι θα το αμφισβητούσαμε και βάλανε το τηλεκοντρολ ωστε να πουμε "δε θα καθοταν να γινει έτσι ρεζιλι, άρα είναι αλήθεια" ;D ;D ;D

 

σε κάποιο σημείο (1:42) νομίζω του φωνάζει κάποιος απο το σπίτι, ισως ο πατέρας του. είδατε πως το κόβει μετά? ;)

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ λέω είχαν σκεφτεί οτι θα το αμφισβητούσαμε και βάλανε το τηλεκοντρολ ωστε να πουμε "δε θα καθοταν να γινει έτσι ρεζιλι, άρα είναι αλήθεια" ;D ;D ;D

 

σε κάποιο σημείο (1:42) νομίζω του φωνάζει κάποιος απο το σπίτι, ισως ο πατέρας του. είδατε πως το κόβει μετά? ;)

Ακριβως ;)

 

Θυμαμαι πριν απο 10 χρονια λιωσει κυριολεκτικα στο gran turismo 2 για σχεδον ενα χρονο. Eιχε παει λοιπον μια μερα ο πατερας μου στο γυμνασιο να μαθει για την προοδο μου. Γυρναει το μεσημερι και τον ακουω να περπαταει γρηγορα και να ανοιγει το ντουλαπι με τα παπουτσια, φοραει κατι μποτες και μπουκαρει στο δωματιο, ετσι οπως επαιζα κατεβαζει το playstation απο την τηλεοραση, το ακουμπαει στο πατωμα και ενω ακομη λειτουργουσε αρχισε να πηδαει πανω του! Πεταγοταν βιδες, ελατηρια, διακοπτες, θραυσματα απο το cd κλπ και εγω κοιτουσα τρεμοντας με ανοιχτο το στομα. Μολις τελειωσε ξεφυσαει ικανοποιημενος και παει να φυγει, ορμαω λοιπον εγω ασυναισθητα και του περναω το καλωδιο του χειριστηριου στο λαιμο!!

Με την αναποδη ξεγυρισμενη που εφαγα μετα απο αυτο κοντεψα να λιποθυμησω... μεχρι το βραδυ ειχα αποτοξινωθει πληρως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιχε παει λοιπον μια μερα ο πατερας μου στο γυμνασιο να μαθει για την προοδο μου....

Nα υποθέσω ότι δεν είχες πάρει ακριβώς...άριστα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι: πόσο γελοίο είναι να κάνεις έτσι για ένα παιχνίδι??

 

Από την άλλη σκέφτομαι πως υπάρχουν οι φορές που παίζεις ένα παιχνίδι με σκοπό και μόνο να κερδίσεις για να ανέβει η ψυχολογία σου όταν βρίσκεσαι σε "down" στιγμές. Ε άμα νιώσεις και εκεί ανήμπορος, σου την δίνει για τα καλά. Όλοι λίγο πολύ είμαστε εθισμένοι στην νίκη - κοινώς κακομαθημένα - και ιδού τα αποτελέσματα.

 

Όπως και να χει, όταν κάνουμε όπως στο βίντεο, είμαστε για γέλια. Άντε και για "ένα χέρι ξύλο" για να στρώσουμε πιο μετά.

 

Υ.Γ.: Για το τηλεκοντρόλ: "DO NOT TRY THIS AT HOME"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bihla, ο μπαμπας σου επαιζε το tekken ετσι δεν ειναι?  ;D

 

EDIT: Λιγο "βαρυ" αυτο που εκανες, αλλα και εγω ειμαι αμαρτωλος, εχω γρονθοκοπησει πορτα επανειλημμένα. Βεβαια, μετα ο ιδιος γεμισα με σοβα...

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όπως και να χει, όταν κάνουμε όπως στο βίντεο, είμαστε για γέλια. Άντε και για "ένα χέρι ξύλο" για να στρώσουμε πιο μετά.

 

μπας και εισαι εσυ στο video και δεν μας το λες?

2+2=5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου