Προς το περιεχόμενο

Αντίο στον Michael Jackson.....


menelaos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι θέλει να πει ο ποιητής ??? ???

ΟΚ, let me break it down for you.

 

Η είδηση λέει ότι ο Evan Chandler παραδέχτηκε ότι είπε ψέματα επειδή τον ανάγκασε ο πατέρας του. Εγώ επισημαίνω απλά ότι ο Evan είναι ο πατέρας, οπότε είτε υπάρχει κάποιο τυπογραφικό λάθος είτε η είδηση είναι μούφα. Το ότι η είδηση βρίσκεται σε κάποιο site ονόματι trashselector.com και πουθενά αλλού (ειδικά αυτές τις μέρες) μάλλον συνηγορεί υπέρ της δεύτερης εκδοχής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 217
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ΟΚ, let me break it down for you.

 

Η είδηση λέει ότι ο Evan Chandler παραδέχτηκε ότι είπε ψέματα επειδή τον ανάγκασε ο πατέρας του. Εγώ επισημαίνω απλά ότι ο Evan είναι ο πατέρας, οπότε είτε υπάρχει κάποιο τυπογραφικό λάθος είτε η είδηση είναι μούφα. Το ότι η είδηση βρίσκεται σε κάποιο site ονόματι trashselector.com και πουθενά αλλού (ειδικά αυτές τις μέρες) μάλλον συνηγορεί υπέρ της δεύτερης εκδοχής.

 

Σ'ευχαριστώ για την επισήμανση... Όπως και να'χει,και χωρίς να είμαι στο κρεβάτι του jackson,δεν νομίζω να είχε την ανάγκη να βιάσει,αντιθέτως τα παιδάκια είχαν ανάγκη και την προβολή,αλλά και τα λεφτά...Οπότε μάλλον δεν ήταν και τόσο αλήθεια η ιστορία τους.Ο συμβιβασμός στην πρώτη υπόθεση όμως(γιατί στην δεύτερη αθωώθηκε ο jacko νομίζω),με προβληματίζει λίγο,γιατί ως γνωστόν καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται.Όπως και να'χει αυτά λίγη σημασία (έως μηδενική) έχουν πλέον εφ'όσον,ένας από τους σημαντικότερους καλλιτέχνες (ίσως ο σημαντικότερος για μερικούς) δεν είναι πλέον στη ζωή. R.I.P. Michael Jackson  :-[  :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστώ για την επισήμανση... Όπως και να'χει,και χωρίς να είμαι στο κρεβάτι του jackson,δεν νομίζω να είχε την ανάγκη να βιάσει,αντιθέτως τα παιδάκια είχαν ανάγκη και την προβολή,αλλά και τα λεφτά...Οπότε μάλλον δεν ήταν και τόσο αλήθεια η ιστορία τους.

 

Παιδιά, ΕΛΕΟΣ !!

Ίσως ότι πιο βρώμικο και ελεεινό έχω διαβάσει στο ελληνικό ίντερνετ.

PoweruserGR, χρειάζεσαι επειγόντως μία ανασκόπηση των προσωπικών σου αξιών, πρέπει ΑΜΕΣΑ να πετάξεις τη τηλεόραση σου και να ζητήσεις δημόσια συγνώμη για αυτή τη κατάπτυστη άποψη.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, ΕΛΕΟΣ !!

Ίσως ότι πιο βρώμικο και ελεεινό έχω διαβάσει στο ελληνικό ίντερνετ.

PoweruserGR, χρειάζεσαι επειγόντως μία ανασκόπηση των προσωπικών σου αξιών, πρέπει ΑΜΕΣΑ να πετάξεις τη τηλεόραση σου και να ζητήσεις δημόσια συγνώμη για αυτή τη κατάπτυστη άποψη.

 

 

 

Γιατι? Ειναι καταπτυστο να πιστευει κανεις οτι καποιοι ανθρωποι μπορει να ειπαν  ψεματα και να χρησιμοποιησαν το παιδακι τους για να αποκομισουν χρηματα απο celebrity? Εχουν γινει απειροι τετοιοι "βιασμοι" με αθωο κοσμο να πληρωνει -η και να μπαινει φυλακη παλιοτερα- (και πολυ περισσοτεροι αληθινοι βιασμοι βεβαιως- παλι απο celebrities που εμειναν ατιμωρητοι)...

 

 Παντως αν καποιος βιαζε δικο μου παιδι δεν θα συμβιβαζομουν με κανενα ποσο, οπως και οποιοςδηποτε γονιος πιστευω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι το το ποστ πήρε άλλη τροχιά και κάποιοι ποστάρουν σαν κοτσομπόλες γιαγιάδες που βλεπουν απο το πρωί μέχρι το βράδυ τηλεόραση και παραπονιούνται οτι πονάνε συνέχεια τα κόκκαλα τους.

τέτοιος εξευτελισμός ήταν αναμενόμενος βέβαια.......

Anyway,

καλύτερα να το κόψουμε παίδες διότι νομίζω οτι το ρίξαμε πολύ το επίπεδο και τον ίδιο τον Michael Jackson.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RIP, εντάξει, αλλά ένας μέτριος μουσικός που ντρόπιασε τη φυλή του. Για το σταρ συστεμ μεγάλος, για αυτό τον έφαγε ζωντανό λίγο λίγο.

 

Τι να πουν δηλαδή Μαιλς Ντειβις, Τζιμι Χέντριξ, και όλοι οι συνειδητοποιημένοι μαύροι μουσικοί; Που και μουσικάρες ήταν και δεν αρνήθηκαν τη φυλή τους...

 

τεσπα, RIP

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RIP, εντάξει, αλλά ένας μέτριος μουσικός που ντρόπιασε τη φυλή του. Για το σταρ συστεμ μεγάλος, για αυτό τον έφαγε ζωντανό λίγο λίγο.

 

Τι να πουν δηλαδή Μαιλς Ντειβις, Τζιμι Χέντριξ, και όλοι οι συνειδητοποιημένοι μαύροι μουσικοί; Που και μουσικάρες ήταν και δεν αρνήθηκαν τη φυλή τους...

 

τεσπα, RIP

 

-Ο jackson μετριος μουσικος : ασχολιαστο

- ντροπιασε την φυλη του: μαλλον υπερηφανος τους εκανε και γι αυτο τον λατρεyουν, διαβασε και τιποτα πριν ξεστομιζεις οτι σου κατεβει στο κεφαλι

- miles kai hendrix μουυσικαρες- συμφωνοι, που και οι 2 πεθαναν απο καταχρηση ναρκωτικων. Ολοι κανουν τα λαθη τους.

 

Ελεος με την φυλη κλπ πια. Μουσικος ηταν οχι ο martin Luther King.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά ένας μέτριος μουσικός που ντρόπιασε τη φυλή του.

 

AΠΟΧΩΡΩ.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου