Προς το περιεχόμενο

late at night blues impro


gregg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φίλε gregg οι περισσότεροι εδώ ξέρουν ότι είσαι παικταράς! 8)

Καταπληκτικός ήχος, πολύ όμορφο feeling σε slow blues μονοπάτια. Ταξίδι τρελό! :D

Στο ''μπάσιμο'' του wah τρελάθηκα! :o :o

 

Μόνο που ξέχασες κάτι: Πες μας λίγα για τον εξοπλισμό σου και την ηχογραφιστική δουλειά, ντε! :)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις ήδη προστεθεί στην ομάδα των "από εδώ μέσα" που γουστάρω πιο πολύ. Οι λοιποί λίγο πολύ ξέρουν ποιοί είναι.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω πολυ παιδια για τα καλα σας λογια :)

 

Φιλε FatalV εγραψα με το guitar rig και με μια g&l. Sequencer το cubase 4.

 

Φιλε pascal το backing track εδω->http://www.box.net/shared/x0so8fs2kz

 

Φιλε Nestoras, με τιμαει πολυ αυτο που λες  :-[ :)

 

Σας ευχαριστω και παλι παιδια.

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε FatalV εγραψα με το guitar rig και με μια g&l. Sequencer το cubase 4.

 

Γιατί κάθε μέρα που περνάει το Guitar Rig κερδίζει, όλο και περισσότερο, την εμπιστοσύνη μου; ::) :) Επίσης γιατί κάθε μέρα βλέπω βίντεο και ακούω samples από το Guitar Rig και, ενώ έχω λεφτά, δε το αγοράζω; ::) ;D....

 

δε τη γλυτώνει την επόμενη εβδομάδα, δε μπορει....

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Respect, συναίσθημα και τεχνική, μου αρέσει που σε κάποια σημεία μένεις λίγο πίσω στον ρυθμό, φαίνεται να το απολαμβάνεις, keep up!

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί κάθε μέρα που περνάει το Guitar Rig κερδίζει, όλο και περισσότερο, την εμπιστοσύνη μου; ::) :) Επίσης γιατί κάθε μέρα βλέπω βίντεο και ακούω samples από το Guitar Rig και, ενώ έχω λεφτά, δε το αγοράζω; ::) ;D....

 

δε τη γλυτώνει την επόμενη εβδομάδα, δε μπορει....

 

Αντε και καλες αγορες ;D ;)

 

Εγω πηρα αρχικα μια κομμενη εκδοση του (guitar rig xe, ειχε και μια πολυ καλη καρτουλα ηχου μεσα που τη χρησιμοποιω συνεχεια) αλλα την αναβαθμισα πολυ συντομα στην πληρη εκδοση και μπορω να πω οτι ειναι απο τις καλυτερες αγορες που εχω κανει.

 

 

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Respect, συναίσθημα και τεχνική, μου αρέσει που σε κάποια σημεία μένεις λίγο πίσω στον ρυθμό, φαίνεται να το απολαμβάνεις, keep up!

 

Thanks φιλε μου.

 

Αυτο με το ρυθμο σε ποιο σημειο το εντοπιζεις;

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε και καλες αγορες ;D ;)

 

Εγω πηρα αρχικα μια κομμενη εκδοση του (guitar rig xe, ειχε και μια πολυ καλη καρτουλα ηχου μεσα που τη χρησιμοποιω συνεχεια) αλλα την αναβαθμισα πολυ συντομα στην πληρη εκδοση και μπορω να πω οτι ειναι απο τις καλυτερες αγορες που εχω κανει.

 

 

 

Από το στόμα σου και στου DV το αυτί! ;D

 

Να σε ρωτήσω και κάτι offtopic: Αν αγοράσω και εγώ το xe, αλλά χωρίς το interface που δίνει (και έχεις και εσύ), υπάρχει δυνατότητα να κάνω upgrade στην έκδοση software που έχει περισσότερους ενισχυτές και καμπίνες; ή να πάρω καλύτερα από την αρχή την software edition?

 

Σε ευχαριστώ...

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου